Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatvédő plakát ötletek? : )

Állatvédő plakát ötletek? : )

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 16:48
 1/7 anonim válasza:
78%
Felrúgott bagoly áthúzva.
2011. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont a baglyot akartam mondani, de megelőztek...
2011. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bundavieslés, menhelyek, hogy bánnak az állatokkal, amit később megeszünk, állatkísérletek.
2011. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom.. A megkínzott állatok látványa jó érzésű embernek biztosan elrettentő, de aki alapjában állatgyűlölő, vagy alapjában brutális, annak nem tudom mi lenne a visszatartó látvány.
2011. márc. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tetris ***** válasza:

A szibériai tigrisre gondoltam, egyre kevesebb van belőle.

De pozitív példa a pandák esete, Kínában szépen gyarapodik a létszámuk. Aki ott elpusztít egy ilyen állatot, azt felakasztják.

2011. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

kihalt állatok, pl dodók, mamutok, dinók... sok poén alapja lehet, mer ugye sztem már mindenkinek bedugul a fule, elsiklik a szeme afölött, amikor jönnek az állatvédők a gusztustalanságaikkal..."úgy se tudjuk megmenteni a világot"

viszont mindenkiben megmarad egy jó szlogen, egy humor.

az más kérdés, mennyire hatásos, de mindenképp elgondolkodtatónak kell lennie, hogy ne csak egy olcsó poén legyen, hanem piszkálja is az emberek fantáziáját, és rögzüljön bennük vmi

2011. márc. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, bár ötletem nincs, szivesen kitenném pár helyre :)
2011. okt. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!