Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez most komoly, vagy valami kamu?

Ez most komoly, vagy valami kamu?

Figyelt kérdés

Ha ráértek,ezt érdemes végig olvasni... :)


[link]


2011. márc. 9. 21:18
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
98%

"Ezért kérem a gazdikat hogy lehetőség szerint finoman rögzítsék az állatot,hogy úgy álljon mint egy szobor.

Ezzel jelemtősen csökkenthetik a beavatkozás időigényességét és plusz költségektől kímélhetik meg magukat."



:DDDDDDD

Akkor nekem a fél fizetésem rámenne, hisz az én izgága kutyám ha akarnám sem tudnám szoborként beállítani mikor ott a sok új inger és szag.

2011. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Ez is jó... Téli-nyári kiszállási díjak :)


Az idén csökkentettem a kiszállási díjakat !


Kiszállás Érd városban bárhol 1 500,- Ft


Kiszállás Érd városban bárhol, szomszédos címekre 1 000,- Ft/cím



Kiszállás Érd várossal egybeépült településekre, Diósdra vagy Tárnokra általában 1 500,-Ft.


Télen vagy hosszasan rossz útviszonyok között 3000 Ft


Kiszállás Pusztazámorra általában 1500,- Ft


Kiszállás Érd várossal nem egybeépült (egyéb), távolabbi településekre általában 3 000,- Ft – tól ,


Kiszállás Érd várossal nem egybeépült (egyéb) településekre, erősen rossz út esetén vagy erősen rossz időjárási viszonyok között 5000,- Ft- tól.



Kiszállás Érden hosszan erősen kátyús úton vagy hóban vagy sózott úton 3 000,- Ft.

2011. márc. 9. 22:19
 13/39 anonim ***** válasza:
98%

Biztos,hogy nem kilós a csávó! :)

A mi dokink is kiírta,hogy egy jószággal csak egy gazdi jöhet be,mert voltak komoly balesetek,de pl.nálunk nem szólt egy szót sem,ha ketten mentünk be a párommal a kutya kezelésekor.

Mondjuk tudta a doki,hogy drótkötél idegekkel rendelkező,1000%-ig barátságos a bullterrierünk.

2011. márc. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
98%

ez hülye esküszöm,jár oda valaki egyáltalán?


ha ezeket alkalmazná a mi dokink is,fizum nem lenne elég...

legutóbb a malackám kiugrott a kezemből,a doki szobájában az ágy alól szedte ki...izgága,én fogtam,nem vigyáztam...ezért mekkora felárat lehetne elkérni:D


pedig nekem ingyen volt,mert csak kontrollra vittem vissza:D

2011. márc. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

De a pc-s "okosságai sem semmik :D

Meg ezek a színek.....


("AZ ÁTLAGOSNÁL LASABB SZÁMÍTÓGÉPEKNÉL A HONLAPOM ELSŐ BETÖLTÉSE UTÁN ÉRDEMES 3 – 4 SZER HASZNÁLNI AZ AKTUÁLIS OLDAL ÚJRA TÖLTÉSE, ILLETVE A FRISSÍTÉS F5 GOMBOT, BILLENTYŰT.")


:D

2011. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
98%

"A gyógyításra szívesen rászánom a szükséges időt,


amikor ez több az átlagosnál, akkor elkérem a pluszban ráfordított időnek az árát is."


Hát ez hihetetlen .....

2011. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
98%
És az a legszomorúbb, hogy nem hal éhen az ilyen...
2011. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 IGCM ***** válasza:
98%

ááá

ez nagyon fáj XD

Ne kínozzatok...:D

Ha valaki jár hozzá és netán olvassa ezt az oldalt akkor légyszi írjon már hogy tényleg ilyen egy nem normális az illető vagy csak valaki szívatásból csinálta a honlapot :D

2011. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Képzeljétek, írt nekem a kedves doktor úr :)))


"Máskor tanulj meg pontosan olvasni, és akkor talán, ha már egészen megtanultál olvasni, akkor majd el fogod tudni olvasni hogy a gyerek áll 1 m távolságra hogy ne sérüljön meg és értelem szerűen a felnőtt gazda tartja az állatot.

Ha még az olvasással is gondjaid vannak, akkor előbb azt gyakorold és csak ha már megtanultad az olvasást akkor kezdj írni olyannak kritikát akinél te jobbat tudsz írni nem csak álmaidban, hanem a valóságban."


Könnyekig meghatódtam...

2011. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Én is kaptam privit!!!! :D

"Te hol jártál amikor a többiek tanultak?

Máskor inkább legyél becsületes és tanulj és gondolkodj a helyett hogy

tájékozatlanságodat fitogtatnád az interneten amikor egy tudományos

munkát olvasol."

2011. márc. 11. 23:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!