Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez most komoly, vagy valami kamu?

Ez most komoly, vagy valami kamu?

Figyelt kérdés

Ha ráértek,ezt érdemes végig olvasni... :)


[link]


2011. márc. 9. 21:18
1 2 3 4
 31/39 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy sírjak e vagy nevessek. Szerintem föl kéne linkelni ezt a majmot egy közösségi portálra /facebook/, hadd kapjon hideget-meleget.

Úgy néz ki mint egy börtönviselt. Vagy a diliházból szökött meg?

Van ott egy videója is. Még nem néztem meg. Nincs ehhez a pacákhoz türelmem.


Én még ekkora orbitális baromságot nem láttam.

2011. márc. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Fent van facebookon is persze semmi adat nem látható ha nem vagy ismerőse.
2011. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez 1 majom... jézusom... ki ez? Neeee:D ez szánalmas...
2011. márc. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez HIHETETLEN!!!! A mi állatorvosunknak folyamatosan kérdéseket tettem fel, a tacskóm hiperaktív, az egész család ott nyüzsgött a kutya meg a doki körül, és nem számított fel semmit az oltás árán felül. A kutyavizsgálat-oltás után beszélgettünk is vele kicsit. Ennél az önimádó ...-nél a fizetésemet otthagytam volna!
2011. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülye. Kiváncsi lennék,mennyit kérne az én hiperaktív,2 éves gyerkőcömért felárnak. Merthogy nem tiltanám ki a saját gyerekem egy ilyen f@sz miatt az tuti :S

Brrr...

2011. márc. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkoztam hogy mennyi lehet ennek a forgalma?? havonta 1 ember?Szánalom,na ilyen világba élünk...:/
2011. márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Szeintem azok a gazdik, akik a honlapján vannak, vagy családtagok, vagy fizettek nekik a szereplésért :D Nem hiszem, hogy normális ember elviszi a kedvencét egy ilyen pénzéhes emberhez.
2011. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

"Értelmező rendelkezések"

"kiirtás: az állat életének kioltása, ami e rendelet vonatkozásában csak állatorvosi beavatkozással, fájdalomtól és megrázkódtatástól mentesen történhet;"


fájdalommentes- kiírtás



ez a két szó annyira nem paszol össze. Ez a fickó.... Én azt hittem elősször, hogy valami poén, de poénból nem csinálnak ilyen hosszú oldalt. A kedvenc részeim: a ház árulása, és azok a komoly tanácsok: nyomja meg a lefelé haladáshoz a görgőt.... Egyébként láttátok azt a fényképet, amikor, a chippeli a kutyát??? azt írja, hogy a gazda biztonságosan lefogja a kutyáját. Basszus az a saját kutyája!! XD ott van a végén a hírdetésnél... ez nem normális. van olyan aki hozzáviszi a kutyáját??

2011. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
100%
ú!ez ngyon gáz!ez egy totáé idióta egoista vadbarrom állat...
2011. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!