Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez most komoly, vagy valami kamu?

Ez most komoly, vagy valami kamu?

Figyelt kérdés

Ha ráértek,ezt érdemes végig olvasni... :)


[link]


2011. márc. 9. 21:18
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy százas a pali, sőt azt is megkockáztatom hogy nincs engedélye.
2011. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
ez..ez nem normális az tuti!!őt kéne meggyógyítani nem pedig neki az állatokat!kíváncsi lennék rá milyenek a munkái!!én felháborítónak tartom hogy ilyen nagy arca van!
2011. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is írt.

Úgy látszik,kevés a kuncsaft és unatkozik.

2011. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

nekem is írjon már xD úgy szeretnék egy jó nagyot röhögni xD

de most komolyan már maga a honlap is hogy néz ki?? a nagyképűségről nem is beszélve...esküszöm,ha ő lenne az állatorvosom már felakasztottam volna magam -.-"

2011. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Miért jut nekem erről eszembe Mengele...?!!!
2011. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
jézusom O.o és valaki visz oda állatot...ez őrült...
2011. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
lol
2011. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Addig verném péklapáttal, amíg mozog. Akkor is, ha vízvezetékszerelő lenne, de így végképp.

Persze nélküle ma este nem könnyeztem volna a röhögéstől, de azért nem bánnám, ha a praktizálást befejezné, csak az oldalt hagyná fent mindenki örömére :D

2011. márc. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

"A kisebb állatok súlyát babamérleggel a rendelőben mindenképpen pontosan megmérjük a műtéti altatás előtt.


Ez életbevágóan fontos!



Általában a közepes testű állatok súlyát fürdőszobamérleggel mérjük meg a rendelőben.



A nagyon nyugtalan közepes testű állatokat általában a saccolt súlyuknál kevesebb, fél adag altatóval


injekciózom és csak amikor már megnyugodtak akkor mérem meg pontosan a súlyukat.


Ha a fél adag altatótól még nem aludtak el, akkor adagolok még hozzá a pontos mérés alapján."


eZ NEM NORMÁLIS BABAMÉRLEG xD szegény állatok akiket odavisznek :(

2011. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

A munkájának igényességéről árulkodhat a honlap is...

Meglehetősen kusza, tagolatlan, a lényeges információk elvesznek a lényegtelenek között...miért releváns információ az, hogy árulja a házát??? Aki rábukkan a "honlapjára" annak beteg az állatkája és nem hajléktalan!!!


Diplomás ember, könyörgöm! Mi ez? Diplomásként én bitosan nem adnék ki ilyen összevisszaságot a kezeim közül.


És ezek a díjak...Nekem 2 tengerimalackám van, Dorogra viszem őket a Prohászka Mártikához...na ő tényleg az állatok szeretete miatt lett orvos. És szakmailag is elismert. Inkább erre lehetne valaki büszke, nem a gyermeteg honlapjára!!!

Pár hete észrevettem, hogy az egyik malackámnak bedagadt a füle...rohantam vele Dorogra, kb előztem végig..nem kértem nyilván időpontot, csak beestem, és a vizsgálat végén a doktornő nem kért semmit, pedig már kb nyomtam a kezébe! Na az ilyen lelkiismeretes dokinak adnék magamtól is.


Visszatérve a honlaposra: hogy még a nyilvántartásba vételért is pénzt kér el...nonszensz...az útviszonyok meg egy másik szubjektív dolog...lehet, hogy egy kis hó nekem gyerekjáték,. az neki lelki trauma-és miért ne lenne az, ha ezzel többet kap...


PS: Küldhet nekem is emilt nyugodtan, ez is egy olyan eset, amiből rájövök: nem akarok állatorvost váltani, mert én csak a valódi tudásért vagyok hajlandó fizetni.

2011. márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!