Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért félek a pókoktól? Mit...

Miért félek a pókoktól? Mit tehetek ellenük?

Figyelt kérdés
Ma, (kb 15 perce), lazán gépezek, és az ágyamon látom hogy egy egészen marhanagy pók ott mászik. Utálom a pókokat, kb 10 mp-ig csak néztem, aztán elindultam egy füzetésrt, hogy lecsapjam, de nem mertem levenni róla a szemem, mert ha elmászik, akkor nem tudnék egész éjszaka aludni, tudván, hogy bárhol lehet :S. Kb 2 napja, az ablaknál volt egy ugyanilyen, pók. Honnan jönnek? Mit csináljak ellenük? Mivel tudnám megnyugtatni magam? Egyszerűen bele borzongok, ha bele gondolok, hogy éjszaka rámászik a hajamra, vagy az arcomra...:S.
2011. márc. 26. 22:28
1 2
 11/14 Juhász Bettina válasza:
Énis félek a pókoktól, de nem tudom miért van ez :/ Ne vedd észre őket ;-)
2011. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 zsuzsabazsa ***** válasza:
Ne aggódj éjszaka a szádba mászik és lenyeled! :-))
2011. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Basz odj meg Zsuzsabazsa most nem mrekek aludni köszi szépen
2012. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jaj már, csak viccel :) dehogy mászik a szádba, miért tenné?! Emiatt aztán aludj nyugodtan.

Egyébként ti azért féltek a pókoktól/rovaroktól/mittudoménmiktől, mert tájékozatlanok vagytok (ezt ne rossz értelembe véve vegyétek) - kicsit olvassatok utánuk, vajon bántanak-e, meg akarnak-e támadni titeket, leharapják-e a fél karotokat stb stb, rá fogtok jönni, hogy teljesen ártalmatlanok, veszélytelenek, s nem is foglalkoznak veletek. Egyik állat sem bánt ok nélkül - figyelj meg egy darazsat: addig nem fog megszúrni, amíg szabadon döngicsélhet melletted, de abban a pillanatban, amikor elkezdesz körülötte csapkodni, megijed, úgy érzi, meg kell védeni az életét (jogosan), s emiatt támadhat.

Szóval, ismerjétek meg ezeket az élőlényeket, s próbáljátok elfogadni a létezésüket, mivel megszűnni úgysem fognak a ti kedvetekért. Csak ügyesen! :)


Ui.: nem értem, miért alakult Murr egyik válasza 0 %-osra, ő az egyetlen (rajtam kívül), aki normálisan áll az élőlényekhez, tanulhatnátok tőle! (bár én most felpontoztam őt, elég szomorú, hogy ti az életképes választ nullásra értékelitek)

2012. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!