Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Igaz az hogy a nagyobb siklók...

Igaz az hogy a nagyobb siklók ki tudják szívni a tehén tőgyéből a tejet?

Figyelt kérdés
A nagyszuleim valtig allitjak hogy ok meg lattak is, de nekem nehezemre esik ezt elhinni. Meg nemcsak ok mondtak hanem masoktol is hallottam mar.
2011. márc. 30. 18:48
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Na jo, latom ez tenyleg csak helybeli emberek pihent agyanak szulemenye, es mashol meg csak nem is hallottak rola. Kosz a valaszokat.
2011. márc. 31. 17:38
 12/26 A kérdező kommentje:
Biliardasztalnak meg sablonos a dumaja.
2011. márc. 31. 17:39
 13/26 anonim válasza:
Lol! :_D Haver, olyan kérdéssel, hogy a sikló becuppantja-e a tehén csöcsét, én kussolnék! :_D
2011. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
egyet értek Billiárd asztal válaszaival s a nagyinak meg nem szabad mindig mindent elhinni se aszt amit hallasz
2011. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
48%

amúgy nem értek egyet ezzel a hülye biliárdasztallal..tulajdonképpen pont pár hónapja volt, hogy mentünk apuékkal ki tehént fejni (tiszántúli vagyok, a kőrös folyó környéke) és ott a fűben láttuk ahogy siklik egy kígyó a tehenek felé...ez egy igen nagy kígyó volt és amikor odaértünk a tehénhez és mit láttunk? 3 csecsén lógott 3 kicsi sikló és a nagy (valószínűleg a mamájuk) rácuppant a 4.re..

szal billiárdasztal bizonyítsd állításaidat mielött kiosztanál valakit...paraszt

2011. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
Te mucsai tosz! Mutass kérlek képet, és akkor elhiszem, hogy szoptatjátok a kígyókat, de addig tudod: messziről jött ember...Egyébként meg, a kis siklók, hogy jutottak fel a csecsre, Te majom?! :_D Anyu emelte fel őket odáig? THB! :_D
2011. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

arról is tudok mutatni képet h mi lett a kicsikből utána..erre varjál gombot paraj


[link]

2011. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Ez a Csupakabra unokatesója, az El Teheszkó. Bizonyítottan aligátor-csörgőkígyó-és tehén hibrid, tehát nem logikus hogy ez így történhetett! :_D
2011. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
haver te tényleg semmit sem tudsz a parasztgazdaságról..tápos városi
2011. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Oké, meglehet. Csak akkor annyit mondj meg, hogy párzik a sikló a tehénnel? :_D Vagy nektek külön ilyen farmotok van ahol mindenféle genetikai mutánst létrehoztok, és egyiket másikat olykor ide engeditek válaszolgatni a kérdésekre? :D_
2011. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!