Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Igaz az hogy a nagyobb siklók...

Igaz az hogy a nagyobb siklók ki tudják szívni a tehén tőgyéből a tejet?

Figyelt kérdés
A nagyszuleim valtig allitjak hogy ok meg lattak is, de nekem nehezemre esik ezt elhinni. Meg nemcsak ok mondtak hanem masoktol is hallottam mar.
2011. márc. 30. 18:48
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Atol hogy valaki városi nem aszt jelenti hogy még sose látot kigyot s egyet értek az elötem szoloval mert honan veszed hogy a kis siklok feltudtak mászni a tehén csöcséhez??
2011. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
a kígyók a fejükön lévő nyíláson át adják (köpik) az örökítőanyagot barátom és ha már be tud csusszani (és mivel siklóról van szó ami eléggé hasonlít a kígyófajúak népes táborában levő egyedekhez) a megtermékenyítés honába (méh) akkor bármi történhet..gondolkozz mielött kérdezel mór
2011. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
21:21 sztem te sem vagy városi (helyesírás) másodszor meg nem csöcs hanem csecs.. (biosz tanhallgató vagyok szal tudom miről beszélek..)
2011. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Kedves Dr. Moreau. csak gratulálni tudok. Tehát a kígyók a fejükből lövellik ki az ondójukat? Zseniális. És ezt ki is mesélte neked barátom? :_D Vagy Te is egy tehén s*ggéből másztál elő? :_D
2011. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
téged meg ki kérdezett?
2011. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Ha ilyen csúnyán viselkedsz másokkal csak lefelé fordított hüvelykujjat fogsz kapni Te lator kutya!
2011. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!