Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ultahangos zsírbontással és...

Ultahangos zsírbontással és egyéb ilyen fogyasztó kezelésekkel kapcsolatban volt valkinek bármilyen tapsztalata? Kérem írja le. Milyen? Használ valamit? Hány kezelésre van szükség ahhoz, hogy használjon egy kicsit is?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Állatoknál?!?
2009. febr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
miért állatos kérdésbe irod?
2009. febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nagyon kövér, nagyon lusta angol bulldogról van szó :)
2009. febr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes az én kérdésem két napja zsinte azonnal átkerül a megfelelő fórumba. De én is felfigyeltem erre a kérdésre. :)))
2009. febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs miért ide írtam, bár megesküdnék rá, hogy az az "egyéb" kategóriába írtam. Bocsika :-)

Emberei ultrahangos zsírbontással kapcsolatos lett volna a kérdésem. Csodálkoztam, hogy alig jön válasz :-)

2009. márc. 2. 15:52
 6/7 A kérdező kommentje:
mindegy, megírom a "szépség " kategóriába is :-)
2009. márc. 2. 15:53
 7/7 A kérdező kommentje:
De azért köszi a válaszokat. Mostmár tudom az angol buldogos dolgot is legalább :-)
2009. márc. 2. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!