Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy bírod a malacot levágni?

Hogy bírod a malacot levágni?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy nincs lelkiiesmeret furrdalása?

Szegény malacok:(


2011. ápr. 8. 16:15
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Nem beszélve arról,hogy nálunk már az ólban "lesokkolják"a disznót,egy pillanat alatt elkábul,kihúzzák,eszméletlen állapotában véreztetik el.

Nincs visítás,kínlódás.

Ezt csinálják a kecskével és birkával is,ezeket pl.fejbe lövik kivéreztetés előtt.

2011. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Igy igaz, vagy nyakukat torik
2011. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Na olyat még hála Istennek nem láttam.

Viszont régen pl.a lóversenypályán nem altatták a törött lábú lovat,hanem fejbe lőtték.Volt olyan,amelyiket vasárnap lelőttek,kint hagyták a pályán,hogy másnap megy az oroszlánoknak,ehhez képest a ló három lábon bicegve és lyukkal a homlokán békésen legelt másnap reggel.

Volt olyan telepvezető,aki a törött lábú ló nyakát a bokszban,késsel nyiszálta át,méghozzá közönséges konyhakéssel.Eltartott egy darabig,szegény ló menekült volna és közben kiverte kínjában saját szemét.

2011. ápr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Milyet nem lattal?

Amugy tenyleg vannak tokeletlen meszarosok, meg olyanok akik 10 centirol keptelenek eltalalni egy lo agyat. Aki pedig kessel nyiszalja egy lo nyakat azt kene tarkon loni.

Regen vagohidakon csakannyal tortek be a lo fejet, nem is elt tovabb ugy 0,00001 masodpercnel. De en es lattam olyat hogy melleutott aztan kiutotte a lo szemet meg leszedte a fel koponyajat de tulelte es a kedves emberek egy foto ideeig meg eletben tartottak

2011. ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
48%
meg is kívántam a fasírtot.:D
2011. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
24%
A malac bezzeg simán felzabálná a kedves Kérdezőt:)
2011. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

ha senki nem enne húst és nem is vágná le senki akkor mi a fenének tartanánk állatokat? tyúkot disznót...?

nem lenne kit szeretni meg védeni mert nem kéne senkinek

ez olyan mintha ültetnél egy diófát de a diót nem szednéd le hagyo hagy legyen ott magának

2011. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!