Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Fürkészdarazsat hol tudok...

Fürkészdarazsat hol tudok vásárolni?

Figyelt kérdés
Kerestem magyar internetes oldalakat, ahonnan tudnék vásárolni egy családot, de nem találok sehol. Tudnátok nekem linkelni, honnan lehet szerezni és mennyiért? Biztos lehet itthon is kapni.
2011. ápr. 13. 12:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Először utánaérdeklődök az utcában, hogy van-e valakinek allergiája és ha nincs,akkor veszek, nekem most a kutyám védelme a legfontosabb. Köszönöm mégegyszer!
2011. ápr. 13. 18:10
 12/14 Janos19 válasza:
76%

Szia,


Megírnád nekünk, hogy sikerült-e törpe fürkészdarázst beszerezned? Hogy alakultak a dolgok? ...kíváncsi vagyok.


Egyébként a válaszolók ellenérzéseire reagálva...ezek a darazsak 1-2 milliméteresek, szóval nem hinném, hogy ilyen óriási gyilkos darazsakra kell gondolni. :)

2014. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

hogy szolgáltak a fürkészek?

én úgy tudom, hogy a forgalomba hozott faj csak lepkepetéket támadja meg. Azt viszont nagy hatékonysággal tudja megritkítani. én jövőre fogom kipróbálni őket.

2014. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van, aki vett végül?
2019. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!