Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon édes...

Csak szerintem nagyon édes némely szőrös, hatalmas pók?

Figyelt kérdés

Én a kisebb,vékony pókokat utálom nagyon,mert olyan elevenek és gyorsak,fürgék.Viszont a nagy,lassú pókok olyan aranyosak :) Szívesen tartanék itthon is egyet.Hallottam,hogy ki lehet vetetni a méreg fogaikat,ez igaz?

Pl ez aranyos:

[link]

[link]

Ezek csúnyák,ijesztőek:

[link]

[link]

19/L


2011. ápr. 21. 11:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jaj,de szép!Tündéri :) Viszont anélkül nem mernék vele aludni egy fedél alatt,hogy tudom a méregfogai még a helyén vannak:D De fájdalmat se szeretnék neki okozni,ha esetleg ez fájdalommal jár nekik.
2011. ápr. 21. 12:20
 12/16 anonim ***** válasza:
szerintem is cukik *-* :D
2011. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Anyám de éééédes :DEgyem meg,hogy emelgeti a kis szőrös lábacskáját :))))
2011. ápr. 22. 00:56
 15/16 anonim válasza:
na nekem pont az 1. kettő az amitől kiráz a hideg, egyszerűen annyira nem birom ezeket a pókokat(más fajtát se nagyon) hogy elugrottam a géptől és nem mertem kinyomni az oldalt... attol félek hogy itt is fog majd mászni egy ilyen meg majd rám mászik stb...fuuu kegyetlen érzés. de azért köszi így péntek délutánra legalább volt valami életközeli élményem. : )
2011. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
jajj de kis tündéri a videón lévő póók *-*
2011. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!