Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy nyírjam le a bárányt?

Hogy nyírjam le a bárányt?

Figyelt kérdés
édesapám vett egy bárányt tavaly,de ő azóta sajnos meghalt.a bárány jó helyen van,egy nagy területen legel,és az éjjeli őr szokta ellátni étellel.de a bundája már nagyon nagy és kissé koszos is.én soha nem foglalkoztam juhokkal,nem tudom hogy kell nyarni,azt olvastam hogy összekötött lábbal szokták egy spec. géppel.talán menne,de szerintem jobb lenne ha valaki más csinálná,viszont én nem ismerek senkit aki megtudná.van erre valami szakma vagy hol kéne keresnem valakit aki lenyírná?
2011. ápr. 21. 19:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%
Ha vidéki vagy (gondolom), akkor bármelyik idős bácsi, akinek van birkája.
2011. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
édesapám volt,én nem vagyok vidéki,ezért nem is ismerek senkit.
2011. ápr. 21. 19:36
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
szórólapozd ki apád falujában vagy a környéketeken vmeik faluban h erre lenne szükséged. v menny be 1-2 állattartó telepre h tudnake vkit
2011. ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Sajnálom, így elég nehéz azért segíteni. Mit vársz, mit mondunk? Nincsenek juhszalonok, ahova befizeted, és lenyírják. Gondoltam, a bárány valahol vidéken él, még ha te nem is, és valaki a közelben lenyírja. Valakit csak ismersz a környéken a bárányon kívül, aki esetleg tudná, ki nyírja le. Nekem apu a saját birkáit nyírja, ha vannak, de a közelben sok a bácsi, akinek akár száz, vagy több száz birkája van, biztos vagyok benne, hogy eggyel több, vagy kevesebb nem számítana nekik, így gondolom, ez van a te (illetve az állat) környékén is.
2011. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
időközben találtam valakit [link]
2011. ápr. 21. 19:49
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem jelenít meg semmit, csak, hogy volt itt egyszer egy hirdetés.
2011. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 21. 20:37
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ide elviheted a bárányodat, ezek megbízhatóak, ismerem nagyjábol őket. Sok jószáguk van, és jólelkűek.
2011. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
felhívtam őket és azt mondták hogy eljönnek csak a benzint kell fizetnem,ami oda-vissza 75000,annyiért meg nem éri meg...úgyhogy inkább lenyírom én
2011. ápr. 21. 21:02
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz? És a bárány?
2011. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!