Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy nyírjam le a bárányt?

Hogy nyírjam le a bárányt?

Figyelt kérdés
édesapám vett egy bárányt tavaly,de ő azóta sajnos meghalt.a bárány jó helyen van,egy nagy területen legel,és az éjjeli őr szokta ellátni étellel.de a bundája már nagyon nagy és kissé koszos is.én soha nem foglalkoztam juhokkal,nem tudom hogy kell nyarni,azt olvastam hogy összekötött lábbal szokták egy spec. géppel.talán menne,de szerintem jobb lenne ha valaki más csinálná,viszont én nem ismerek senkit aki megtudná.van erre valami szakma vagy hol kéne keresnem valakit aki lenyírná?
2011. ápr. 21. 19:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
nem baj legalább ma is tanultam valamit :)
2011. ápr. 21. 21:48
 22/24 anonim ***** válasza:

Minden bántás nélkül, nem volt gyanús? Egy átlag magyar fizetésbe kerülne száz kilométerre elmenni meg vissza?


Attól függ, mennyit eszik az autó száz kilométeren. Mondjuk átlagosan 8 litert. Tehát kétszáz kilométeren 16-ot, neked egy tíz literes fogyasztással számoltam (a húszat).


Hány éves vagy egyébként?

2011. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
23
2011. ápr. 21. 22:37
 24/24 anonim válasza:
Roppant szomorú, hogy 23 évesen ilyen sötét vagy. Én 10 évvel fiatalabb vagyok nálad és nekem sem volt még autóm, de mégis tudom, hogy 1 l üzemanyag nem 1km-re elegendő. Add el szegény baridat, jobban járna! Bár, gondolom még erre sem gondoltál soha...úgy, ahogy az autók üzemanyag fogyasztására sem.
2012. ápr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!