Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Spanyolországba mennénk...

Spanyolországba mennénk citrus gyümölcsöket szedni, ott sok pok van? és milyenek vannak, ha vannak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs sok pók.Amitől inkább tarts azok a kígyók, ha délre mentek akkor a skorpiók.
2011. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Pók.
2011. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát,én voltam kinn,de nem találkoztam pókokkal.Amúgy ha csak azért mész ki,mert mondjuk el akarod tenni,vagy magáncélra,akkor szerintem az úgy igen drága mulatság lesz,főleg,hogy ottkinn laknod is kell valahol,enned is kell valamit,és egyik se olcsó,főleg a hotelek,panziók.


A gyümölcsszedésről mint idénymelóról nem tudok nyilatkozni, mert bár voltam kinn és rengeteg narancsligetet meg fügefát láttam(tengerparti kistelepüléseken az utcán is,sőt itt-ott az autópályák mentén is),de ilyen felhívásokkal amikben gyümölcsszedőket keresnének,nem találkoztam.


Amúgy van rengeteg datolyát láttam,de van narancs is,gondolom banán is...Datolya főleg az autópályák mentén van rengeteg,-gondolom vadon terem- mivel szúrós, ezért amolyan élősövénynek is használják, persze gondolom az autópályák mentén a szmog, benzingőz és egyéb káros anyagok általi erős szennyezettség miatt ott valószínű nem szedik le,csak ahol rendesen el vannak kerítve és rendesen gondozva vannak

2011. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, vannak pókok és kígyók is, vannak továbbá olyan hiszékeny emberek is akik kimennek dolgozni és nincs mivel haza jönni, munka és pénz híányában. Ezek a leg veszélyesebbek.
2011. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem szeretnék haza hozni pokot,csak félek tölük és nem szeretnék velük találkozni.köszi a válaszokat!
2011. máj. 3. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom ez így nem nagy segítség, de szerintem azzal mész a legtöbbre, ha az ottaniakat kérdezed. Akik ott élnek vagy dolgoznak azok tudnak igazán mesélni, hogy mire kell figyelni.
2011. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!