Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kecske helyettesítheti a fű...

A kecske helyettesítheti a fű nyírást? Vagy milyen állat alkalmas erre?

Figyelt kérdés

A telkünk elég nagy és dimbes-dombos ,a fű gyorsan nő nehéz vágni a kecskére gondoltunk az mindent megesz ha jó tudom!?1200nm -re hány kecske vagy más állat lenne elég?

Közben a házat újítják és nincs idő füvet vágni,de nem akarjuk hogy újra benője gaz!gyomirtózni nem akarunk a terület még töltve lesz,de nem most.


2011. máj. 16. 10:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szárnyast azért nem ajánlok, mert azok nagyon kapirgálósak is... és nem esznek annyit, mint egy kecske. Jó lesz az a kecske! :-)

Majd írd le, hogy működik, beválik-e?!!!

2011. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek!Jól látod mi is azt gondoljuk hogy olcsóbban jövünk ki egy kecskével és bevallom őszintén hogy nem könnyű a fűkasza.Ettől biztos nem fog megfájdulni a férjem karja.A kecske meg nem tud panaszkodni hogy izom láza van!:-))


Utólsónak pedig üzenem hogy a héten beszerezzük az új fűnyírókat és mindenképpen megírom hogy beváltak-e,ha nem akkor is megpróbáltuk és a lányomnak lesz jó pár napja,imádjuk az állatokat!

2011. máj. 16. 18:16
 23/26 anonim válasza:
Bevált?
2017. nov. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%
Én is tapasztaltam hasonlót. Nálam úgy volt, hogy éjjel éppen a fűvel meg káposztával etettem a kecskét, amikor egy hatalmas fényesség töltötte be a zöldellő füves rétet. Aztán egy csészealj felportálta egy fényoszlopon keresztül a kecskét hiába húztam lefelé hasztalan volt. Kétségbe esve azt kiabáltam, hogy "kecske!", "kecske!!!" Végül térdre rogyva kiabáltam könnyes szemekkel, hogy "neeeeee!!!" Azota sincs meg a kecske. (Csak mellékesen én szoktam legeltetni az állatokat, de a kecske csak akkor evett, ha én adtam neki, mástól nem fogadta el). Azóta többször is meséltem a kocsmában részegen könnyes szemekkel, de senki sem akart hinni nekem. Szóval megértelek.
2018. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Hová írtam én a válaszom? 😨
2018. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Tessék ide akartam írni, de végül rossz helyre ment, viszont most már kijavítottam. Fúúú... micsoda megkönnyebbülés! 😇

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__926..

2018. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!