Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Új állatvédelmi javaslatcsomag...

Új állatvédelmi javaslatcsomag, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 23. 22:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

00:46

Nem is tudtam, hogy az ékszerteknős is már tiltott. Ahhoz képest, minden állatkereskedésben beszerezhető. Ennyit a betartatásról.


10:02

Teljesen korrekt, amit írsz, én is utálom a kis agresszív, de főleg inkább neveletlen felmosópamacsokat, illetve a gazdáikat, mert a gazdákon múlik minden.

A vizsga is jó lenne, de vajon hány gazda vinné el rá a kutyáját? Nagyon kevés. Még ha kötelező lenne, akkor is.

A minden méretű kutyára szájkosár, hát, nem tudom. Azért egy csivava viccesen nézhet ki szájkosárban. :) Amugy a viselkedésük alapján teljesen jogos lenne nekik is. Meg igazából a szájkosarat szerintem az emberek biztonsága miatt szorgalmazzák, de az ilyen kisméretűek jóeséllyel max. az ember nadrágját rángatják meg.


12:46

Attól, hogy téged csak németjuhászok támadtak meg, még nem csak ez a fajta veszélyes. Nem azon van a hangsúly, pontosabban szerintem nem azon kellene legyen a hangsúly, hogy ez a fajta most milyen típusú, hanem adott esetben milyen sérülést tud okozni a fajta jellegzetességei (pl. testsúly stb.) miatt. És azért egy neveletlen, rossz körülmények közé kényszerült bernáthegyi szerintem simán tud ölni, ha olyan helyzetbe kerül.

2011. máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Előző igazad lehet.


És: csak sárga fülű ékszerteknőst lehet kapni, az nem tiltott, csak a vörös fülű :D Ugyanúgy néznek ki csak az egyiknek van egy vörös folt a nyakán a másiknak meg nincs

2011. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!