Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok olyan lakásban...

Ajánlanátok olyan lakásban tartható háziállatot, ami nem büdös, akkor sem ha két napig nem takarítom?

Figyelt kérdés
Soha nem volt semmilyen háziállatom még. Gyerekkoromban sem, de most hiányát érzem.
2011. máj. 29. 21:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekem pézsmatekim van, egyáltalán nem büdös. de ő non-stop vízben él, és szintén non-stop működik egy vízszűrő is az aksijában.
2011. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A hullámos papagáj egyáltalán nem szokott büdös lenni.
2011. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben voltam mint te. Gimi alatt volt kutyám, macskám, eljártam lovagolni... mindig sok állat volt körülöttem. Elkerültem egyetemre, és hiányozott valami állat. Gondoltam egy kis tacskóra, de hát 3. emeleti albérletbe szerintem még egy tacsi sem való. Így hát lett sok-sok állatom, amiket nem kellett nagyon takarítani, sétáltatni, de mégis elvan vele az ember..


Volt madárpókom. 2is. Nagyon szépek voltak és érdekesek.

Sisakos kaméleon. (kicsit drága, a fenntartása is, de ezt legalább tudtam a lakásban szabadon is tartani néha. Persze volt terráriuma, csak néha kiengedtem). Ékszerteknősök.


Rágcsálókat nem akartam tartani, mert azok hangosak, és ha nem figyel oda az ember teljesen, akkor még büdösek is lehetnek.


Így összegezve én legjobban a kis kaméleonomat szerettem a legjobban.

2011. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!