Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy 100x 50 centis ketrec...

Egy 100x 50 centis ketrec 8000 Ft-ért drága?

Figyelt kérdés

Használt és az egyik sarkából egy kicsi le van törve, de ugyanolyan jó, mint egy új. Tengerimalacoknak volt, de eladtam őket. 1 hete az expresszen hirdetem, de még senki sem érdeklődött. Mennyi lenne neki a reális ár?

[link]


2009. márc. 23. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
4eFt
2009. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nem kevés érte? Valaki ugyanilyet árult 15-ér és azt írta eredetileg 30000 Ft. Persze annyit nem ér és nem hinném, hogy annyi volt. Nem lehet, hogy az a gond, hogy messze vagyok attól, akit érdekel? Utánvéttel mennyibe kerülne, ha feladom? Kb. 5 kg.
2009. márc. 23. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem megér 7-8 ezret. Vagyis nekem megérne. Meg is venném, de nincs mit bele tennem :( Próbálkozz azért még, korántsem biztos, hogy az ára miatt nem érdeklődtek. Esetleg próbáld meg 6-7 ezerért hirdetni, mert mondjuk a posta költség se 2 Ft lesz... De annál kevesebbért szerintem ne add oda!

2009. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tedd fel a vatera.hu-ra és indíts licitet,mondjuk 4000Ft-ról,meglátod mennyi érdeklődő lesz,és hátha még többet is adnak érte
2009. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Reális, talán azért félnek tőle, mert le van belőle törve. De ha a nem a rácsa sérült akkor simán megéri. Én 42×27×48as, 3 szinteset vettem ma 5000,-ért, a tiéd kb 2× akkora. Azért kellett vennem 6 év után, mert a rácsot nem tudtam már szépen tisztítani, az újnak nem ér le a rácsa, úgyhogy tartósnak néz ki.
2009. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az a törés kb. 2x2 centis, de a rács meg elér oda szóval azon biztos nem jönne ki egy tengerimalac, degu stb. De gondoltam leírom, mert nehogy az legyen a baj, hogy nem szóltam.

A vaterán néztem ketreceket , amik hasonló árban voltak, de még nem licitáltak rá. Az utánvét kb. 2000 Ft. Szerintetek úgy is áruljam, mert félek, hogy nem veszik át stb.

2009. márc. 23. 21:10
 7/9 anonim ***** válasza:
A repedést azért kérdeztem, mert, ha meg van sérülve a rács, lehet hogy már nem lehet rendesen takarítani (mint nálam), ahogy írtad a tiéddel nincs ilyen, főleg ha még ki se tudnak jönni. Ha nem veszik 6500,-ig leengedheted, de kevesebbért nen érdemes. Úgyis te tudod, hogy mennyire akarsz megszabadulni tőle.
2009. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem sürgős. Az is lehet, hogy még megtartom.

Köszi a válaszokat.

2009. márc. 25. 13:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sok lenne, mert még útiköltséget vagy postaköltséget is rá kéne számolni. Sokakat ilyen árnál ez is visszatart. Kicsit ha leviszed az árát, azon már tudnak spórolni, főleg ha használt és van rajta sérülés. Vaterára tedd fel, ott többen nézik, ez meg a másik, több az esélyed ott üzletet kötni, nekem az expressz oldalakon még sose sikerült, vaterán viszont már többször.
2009. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!