Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ezek az állatok tudnak érezni...

Ezek az állatok tudnak érezni valamit az ember iránt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, van-e bennük szeretet, és ragaszkodás.Mint például a kutyában.

A következők érdekelnek: Pók, kígyó, vadászgörény, hörcsög/tengerimalac.

(A pókról kígyóról nehezen tudom elképzelni,a vadászgörény úgy tudom nem,de a hörcsög/tengerimalac amiről tényleg fogalmam sincs.)

Előre is köszi.:$


2011. jún. 29. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Póknak, kígyónak nincs annyi esze..:) A vadászgörény, viszont nagyon tud szeretni, ragaszkodó [persze csak ahoz aki jól bánik vele]

A hörcsögnek sincs annyi esze hogy szeressen. De viszont, ha höri féle okos állatot szeretnél a patkányt ajánlom, ő olyan mint a vadászgörény, trükkökre lehet tanítani, és ő is nagyon ragaszkodó.

2011. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszadóval egyetértek. nekem görim van nagyon imád és van 4 patkányom is akik úgyszintén nagyon szeretnek és ez a részemről is így van feléjük
2011. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem van 2hörim. Úgy érzem szeretnek :D
2011. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazából az nem önzetlen szeretet. Ragaszkodnak hozzád, de főleg azért, mert te adsz nekik enni.
2011. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem amiket te felsoroltál, azok nem ragaszkodnak, sőt a macska sem.

Egyedül a kutya tud ragaszkodni, tisztelni, mivel ő egy falkának tekinti a családot. Csak meg kell tanítani vele, hogy ő egy kutya, és a falka legutolsó tagja.

2011. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. :)

De igazából a kutya is azért tud szeretni annyira egy embert, mert ő eteti, nem?

2011. jún. 29. 20:29
 7/9 anonim válasza:
Kutyánál nem. Velük bizalmi kapcsolat kell, főleg egy munkakutyánál.
2011. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a tengerimalac is nagyon ragaszkodó. nekem már 2 éve van egy lány kicsi kora óta. pár hónap elteltével mikor kivettem szaladgálni és megijedt valamitől, rögtön hozzám szaladt. persze lehet hogy nem olyan okosak mint egy görény vagy egy patkány, de bízik a gazdájában.
2011. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 fancy917 ***** válasza:
A macskával is szükséges a bizalmi kapcsolat és igenis vannak ragaszkodóak, persze nem mindegyik de van egy jópár.Amúgy nekem is volt 2 patim ők tényleg nagyon tudnak szeretni, csak az a baj, hogy nem élnek olyan sokáig mint egy kutya vagy macsek.Görényünk is volt, de rossz körülményekből befogadott és harapott, úgyhogy vele nem tudtunk túl szoros kapcsolatot kialakítani.
2011. jún. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!