Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? (tippek,...

Melyiket válasszam? (tippek, tanácsok? )

Figyelt kérdés

a szüleim megengedik hogy legyen vmi új kisállatkám....

3 állat jöhet szóba:

tengerimalac: már van 2 , és egyki barátnőmnél születtek kismalacok :) és arra gondoltam hogy még 1 az nem olyen rossz... :) :) :) (a ketrec bőven elég nagy : 120 -as ketrec összeépítve egy 100-assal és az meg össze van építve egy 60-assal :D

patkány: még nem voltak paiaim de már nagyon rég szeretnék .. :D :D és most úgy tűnik hogy azt megengednék a szüleim :D ezért erre is gondoltam

halak ( egy nagyobb akvárium:D ): van egy 35 literes aksim és arra gondoltam h veszek egy kb 100 litereset és telepítek bele monndjuk még 15 neont. (már van 8)

melyiket válasszam?

összesen 17000 ft áll rendelkezésemre ( az akváriumnál a szüleimbeleadnának kb 5000 ft-ot )

lácci írjatok tippeket,tanácsokat (tapasztalat a patinál?)

ja előre köszi a válaszokat :D


2011. júl. 8. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Patkány vagy tengerimalac!
2011. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35 literesben van 8 neonod? normális vagy te??? minimum 60-70 liter kell nekik..olvass inkább utána és majd aztán tarts állatot
2011. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tudom hogy 35 liter pici nekik de ne direkt van úgy...

egy befőttes üvegben voltak a kukában... (összesen 15 volt csak 7 már döglött volt... ) ja és a régi akváriumomat hozuk elő és abba rakzok őket egyelőre... ja és már van gazdijuk csak az nyaranli van... és ezért egy hét múlva adom neki oda( ott már van kb 20 egy 150 literes aksiban)

j ameg még az h azér szeretnék egy ˝új akváriumot˝ h nekem is legyen újra halam pl .: egy csapat dánió vagy razbóra

2011. júl. 8. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Patkányt! Édes, bújós, okos, hatalmas bizalommal az ember felé. Ha érdekel valami róla, akkor kérdezz nyugodtan, szívesen válaszolok. Viszont 2 patkány kéne, mert egyedül magányosak. De ha egy igazi társa vágysz, akkor patkányt vegyél. olyan ragaszkodó, mint egy kutya, meg lehet tanítani agilityzni, hallgat a nevére, és néha alig tudod levakarni magadról:D de mindenképp tenyésztőtől szerezd be, ha a kereskedésest meg is szelídíted, sose lesz olyan, mint egy tenyésztőtől vett, ahol kiskorától szocializálják, és biztos, hogy egészséges lesz. Vagy örökbe is fogadhatsz:))
2011. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válszt!!
2011. júl. 9. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!