Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek be folyton a...

Miért jönnek be folyton a lakásba a darazsak a hetediken?

Figyelt kérdés
Nyilván szellőztetnem kell és szinte minden nap találok bent legalább egy darazsat. Semmi fészkük nincs itt, meg magasan is van akkor miért? Azért nem mindegy, mert allergiás vagyok rájuk. Hogyan lehetne őket távol tartani?A szúnyogháló nem megoldás mert ilyen kifordulós régi ablakok vannak.
2011. júl. 12. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Bevonzod.. Mi a 6.-on lakunk, irtózom mindenféle rovartól és hasonló élőlénytől.. A darazsaktól főleg! :D A mellettem lévő szobában ahol apáék vannak, egész nap nyitva van az ablak és SEMMI nem megy be! Én ha 1 órára kinyitom, tuti lesz bent vagy 5 bogár.. Ennyi.. A vonzás törvénye! :D Ötletem nincs.. Szúnyogháló? :)
2011. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amíg szellőztetsz addig az édes illatú dolgokat vagy ki kell vinni, vagy le kell takarni. Sokszor ezt te magad vagy.
2011. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért azt elképzeltem, h a Kérdező letakarja magát. :D


Ha nem is szúnyogháló, talán megoldás lehet egy sűrűbb szövésű függöny, amit rögzítesz (valamennyire), földig lóg vagy valami...

Valószínűleg a környéken a falban van a fészkük, vagy egy megfelelő (fa)ablakkeretet találtak, ahonnan viszik a cuccost a fészekhez.

2011. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!