Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Végigmászott az arcomon 1...

Végigmászott az arcomon 1 fekete pók! Undorító volt és akkora mint a hüvejkújjamon a körmöm! Vagy nagyobb! és most az ágy alá mászott! Félek! Milyen pók lehet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 23:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

házipók?

tényleg undorító lehetett, de ezek nem bántanak.

2009. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Jééézusom!! Aludj egy aluljáróban...
2009. ápr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
öld meg!
2009. ápr. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Fú! Hát nem lennék a helyedben! Ha van rá lahetőséged fogd úgy meg,ha megtalálod,hogy ráteszel egy befőttesüveget vagy egy poharat majd dobd ki az utcára mint macskát .... Hamar előmerészkedtek már ezek is. Hát persze tegnap meleg volt és jó idő is. Nálunk legyek szálldogálltak.
2009. ápr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
de nemtom hol van!!:'(
2009. ápr. 3. 00:33
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem tudom ki írhatta, hogy fekete özvegy biztos csak ijesztgetni akart. Egyébként a fekete özvegy Észak-Amerikában honos én még állatkertben sem láttam. Egyébként nem kell félned a pókoktól nálunk egy faj egész pontosan a tölcsérpók csípése okozhat problémát (kb. mint egy darázscsípés) vele leginkább sövényekben találkozhatsz az ágyadban biztos nem. Ami lehetett az a lakásokban gyakori nagy állkaszáspók ő teljesen ártalmatlan bár inkább szürke mint fekete. Szerintem, hogy megnyugodj kérj meg valakit nézzen körül a szobádban esetleg porszívózz ki és végső esetben a légyirtó is hatásos lehet.
2009. ápr. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű,hogy elillant mivel ő jobban fél tőled mint te tőle. Nincs a közeledben valami rovarölő fújós valami?
2009. ápr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Ezaz öld le...persze, valószínüleg ha nem végzel ki egy egész pók hadosztályt akkor az életedre törnek. Szerintem ha nem is szép állatok, de hasznosak, nem kéne bántani, nem is kell félned tőle, hidd el Ő jobban megrettent Tőled, mint fordítva...
2009. ápr. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
Nekem majdnem egy éve volt hasonló. Ugyanígy késő este volt. Lefeküdtem az ágyamra pihenni kicsit, de még msn-en is fent voltam. Visszaültem a gép elé és éreztem, h a hajamra esett, mászott valami. Azt hittem, h eg lepke az. Majd érzem, h tiszta pókháló vok. Felkapcsoltam a villanyt, de a tettes sehol. Közben haver rámír msn-en. Én írom neki a sztorit és közben sasolom a pókot. Megtaláltam... Megörökítettem. Szép termetes példány volt. Aztán végeztem vele.:D
2009. ápr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Ez is valami? Nekem régebben az egyik melóhelyemen egy tigris akart bemészni a lakrészembe. Na az nehezebb eset. Hiába fújod chemotoxszal:)
2009. ápr. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!