Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Végigmászott az arcomon 1...

Végigmászott az arcomon 1 fekete pók! Undorító volt és akkora mint a hüvejkújjamon a körmöm! Vagy nagyobb! és most az ágy alá mászott! Félek! Milyen pók lehet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 23:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ez a tigrises nagyon jó volt:)


Én sem hiszem,hogy bármi problémát tudnának okozni a lakásban előforduló pókok a városban. Én kifejezetten szeretem őket, mert teljesen ártalmatlanok. A szobafestők pld sosem ölnek meg egy pókot sem munkájuk közben,mert a babona szerint szerencsét hoznak nekik.:)


Az más dolog.ha rajtam mászkál,mert én se vagyok oda érte, DE nem bántom. Valószinűleg ő se vette észre, hogy rajtad mászkál mármint,hogy élőlényen. Ha megtalálja a helyét az egyik sarokban onnan már nem nagyon fog elmászkálni.

2009. ápr. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Házi zugpók lehetett, nem veszélyes, csak hát undorító, ha rajtad mászkál.
2009. ápr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Az ember állítólag életében vagy 30 pókot nyel le alvás közben.


Gondolj bele, hogy alvás közben nyitva a szád, a pók belemászik te pedig horkansz egyet és benyeled, majd alszol tovább. Másnap meg felkelsz mintha mi sem történt volna és mész dolgozni, tanulni, éled az életed... Szörnyű ez a világ amiben élünk!!!!!4 :(

2009. ápr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%

Sztem te keményen pókfóbiás vagy.

amikor először olvastam a kérdésed, azt hittem, h kiszabadult az öcséd madárpókja, és mászott át az arcodon. na jó, akkor én is ordítottam volna.

aztán ahogy tovább olvastam, rájöttem, hogy vmi ártatlan szobapókról lehet szó. sokfajta szobapók lézetik, és egyik sem veszélyes. néha én is arra ébredek főleg nyáron, hogy vmi "megmászott" mert viszkető foltok vannak rajtam. kb ennyi kárt tehet benned egy hazai pókfaj, úgyhogy a saját érdekedben fejezd be ezt a nevetséges hisztit. a pókot meg ne öld meg, inkább tedd ki a kertbe, vagy a teraszra, mert ha megölöd, balszerencsés leszel:)

2009. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
A tigrises eset teljesen komoly. Mondjuk nem rossz szándékkal akart bejönni, hanem szeretetből de akkor is érdekes volt.
2009. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyeltem már le pókot alvás közben. Hozzá lehet szokni.
2009. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
fúj, ahogy itt ezeket olvasom, hát én is félek már....én erősen pókfóbiás vagyok, egyszerűen undoritó a nagy lábuk, meg ahogy másznak, meg a pókháló, meg a kicsik is azok, meg az érintésük, meg fúúúúúúúúúúúúúúúj..... és tegnapelőtt a szemüvegemre 'ugrott' egy, de mivel társaságban voltam, csak halkan megkértem valakit, hogy szedje le :D
2009. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Magyarországon a legveszélyesseb pók, a mérges dajkapók, de őt könnyű felismeri a fejtor- az vöröses, a potroh az söldes-sárgás. Ő baromi nagyon csip, de lakásba nem nagyon költözik be max véletlenül kertesházba.
2009. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen. Falon mászott épp gépnél ültem. Igen ilyen kis feketék és elvileg Zugpók a neve. Csak én anno elengedtem és valószínű lepetézett a ruhásszekrényem mögött. Mert észrevettem hogy esténként onnan mászik ki után pár pici ilyen pók. Kicsit paráztam esténként aztán megelégeltem elővettem egy *XE sprayt és elkezdtem befújni a szekrény mögé kb fél perc alatt kijött onnan úgy 8-9 pók amit rögtön agyoncsaptam. Pedig amit takarítás közben találok pl kaszás stb azokkal megvagyok mert nem másznak rá az emberre alvás közben azokat kiengedem. Általában 1 et meghagyok egy sarokban mert összefogja a szúnyogokat.
2009. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%

nálam vöröses színű pókok vannak az ágy alatt,de azok nem jönnek elő. mikor talarítok és elhúzkodom a bútorokat, akkor kínyírom az összeset, amit találok.

gy idióta kérdés:szerintetek értik, ha beszélnek hozzájuk? mert én szoktam nekik dumálni, meg a legyeknek is, hogy anyádnak zümmögj, meg takarodj! :) aztán meg az első tárggyal ami a kezembe kerül lecsapom őket.

Egysezr egy bazi nagy légy repdesett a lámpa körül, én meg olvastam volna és nagyon zavart és éntürelmes ember lévén szépen gekértem, hogy keressen magának másik lámpát, aztán mikor nem hallágatott el, fogtam az ásványvizes üveget és telibe találtam vele a legyet, az meg nekicsapódott a falnak, még koppant is:) leesett a szekrény mögé és utána csak annyit lehetett hallani, hogy : zzz XD én meg mondtam neki, hogy na most zümmögjél!!! XD


visszatérve a pókra, ha nem vagy babonás, a papucs megteszi, ha igen akkor meg ne félj, nem esznek meg, sőt pár rondább bogarat is kiírtanak helyetted.

azt meg nem tudom, hogy tényleg lenyelek-e pár pókot éjszakánként, de ha eddig sem lett bajom tőle, ezután sem lesz(egy kis fehérje nem árt) :)

2009. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!