Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Végigmászott az arcomon 1...

Végigmászott az arcomon 1 fekete pók! Undorító volt és akkora mint a hüvejkújjamon a körmöm! Vagy nagyobb! és most az ágy alá mászott! Félek! Milyen pók lehet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 23:53
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Sziasztok!

Nálunk rendszeres látogatók,és én már nem tudom hányadik álmatlan éjszakámon vagyok túl miattuk.Ha olyan,amilyen nálunk van,akkor tuti,hogy csíp,mert ekkora csáprágókkal nem nehéz.Tegnap előtt csaptam le egy jó 2 cm-es példányt.Nem vicc még szőrös is.Leginkább a madárpókra emlékeztet,de szerencsére nincs akkora.Na akkor már nem itt élnék.Én is kíváncsi vagyok,hogy milyen pók,mert képet már láttam róla,de még nem sikerült kinyomoznom.

2011. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Gondoljatok arra, hogy Bear Grylls vidáman megette volna, nem ám hagyja, hogy elfusson...


Amúgy nálunk egy ritkaronda teremtés éldegél éppen az egyik sarokban, olyan, mint egy fekete özvegy, de jóval kisebb, és mivel kicsinált egy tíz centis, még nála is ocsmányabb, azóta-se-tudom-micsoda szörnyeteget, meghagytam az életét. :D

2012. júl. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!