Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik állattól félsz a...

Melyik állattól félsz a legjobban és miért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 14:38
1 2 3
 11/29 anonim válasza:

Pók! Amióta az eszemet tudom, rettegek tőlük.

Hogy miért... nem igazán tudom, de emlékszem, h anno (kb. 15 éve, kisgyerek voltam, 5-6 éves) nevelőfaterom beszerzett egy madárpókot. Rendszeres rémálmaim voltak róla, h kimászik és megöl. Lehet, h miatta, lehet, h nem, de ha pókot látok, sikítva rohanok a szomszédba.

2011. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
14:55-ös vagyok. Nem tudom a félelmem okát. A halaknál talán az (is), hogy mivel nincs szemhéjuk, pislogni se tudnak, és csak úgy néznek a "nagy, hideg szemeikkel".
2011. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

szia!


A nyűvektől! Minden állatot megfogok, tényleg, a hernyót, gilisztát, vízisiklót, mindent, de az izgő-mozgó nyűvektől kiráz a hideg!

2011. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
én az összes rovartól félek... pl.: meglátok egy nagyon kicsi pókot már sikítok de főleg ha meg van halva
2011. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
pókok, százlábúak, lótetű, cserebogár (belerepül a hajamba), darázs és a ló (egyszer láttam egyet hátrarúgni és "vicsorogni", na azóta a közelükbe se merek menni)
2011. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Watson válasza:
pár bogártól, a férgektől, meg a halaktól...fujj ...
2011. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

A kígyóktól,siklóktól sajnos most már olyan szinten rosszul tudok lenni, hogy borzasztó. Korábban csak szimplán undorodtam tőlük, de kb egy éve pánikroham szerű dolgokat is produkálok:( Remeg mindenem, és nem tudom abbahagyni a sírást. Nagyon kellemetlen, mert sokak fel sem fogják min megyek keresztül ilyenkor és csak kinevetnek :S



23/L

2011. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
a piocátpl rettegek egyszermár ráment a lábamra,és azt hittem ,hogy elályulok
2011. júl. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
Tulajdonképpen a hüllőktől/békák,kígyók/ de a fő ellenségem és képes vagyok ha csak tévében is látom rosszul lenni tőle az a polip..Gyerekkoromban rém álmom volt eggyel azóta van ez.
2011. júl. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
pók...ha itt mászik se ütöm le mert félek szólok anyunak:D
2011. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!