Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik állattól félsz a...

Melyik állattól félsz a legjobban és miért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 14:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Úgy látszik egyedül vagyok, mert eddig senki nem írta... :D A cápák... főleg a nagyobbak mint a nagy fehér cápa. Valahogy félelmetes számomra azzal a hatalmas szájával és fogaival... az egyetlen állat aminek akár a képétől hirtelen elfog a félelem, de nem is értem, hogy miért... kétlem (remélem), hogy soha nem is fogok velük találkozni.:)

Ezzel szemben a delfinek, bálnák nagyon vonzanak, de nem mennék nyílt vízre a cápák miatt.

2011. júl. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
én azoktól a fülbemászóktól...ha meglátok egyet egyszerüen beparázok....fúúúj undorítóak
2011. júl. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
jah meg a lótetű sem tartozik a kedvenceim közé.....
2011. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Gyenes Tamás Nűnű válasza:

Darazsaktól én is félek, a méhektől nem annyira, bár, nem szívesen megyek oda, ahol sokan vannak.

Nagy kutyáktól is.

2011. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Pókok, méhek, darazsak (két utóbbi egyre megy, kicsi, zümmög és megcsíp, nem látok különbséget).

De ezektől olyan szinten parázok, hogy szabályos pánikrohamot kapok tőlük.


A légytől és a hernyóktól meg csak úgy simán undorodok, elfog az öklendezés tőlük.

2011. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Leginkább az emberektől undorodom. :)

De a helikopterként fülembe búgó cserebogarakat sem bírom.

2011. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Undorodom a pókoktól, meg mindenféle ízeltlábútól, meg a rovaroktól, bogaraktól. De (és ez lehet h természetes) de a tetemektől (legyen akármilyen állat) egyszerűen pánikba esek...
2011. aug. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
minden rovartól...főleg a nagyobbaktól,kivéve a méheket és a katicákat :)ja!..és a hangyáktól sem félek..nem is értem h egyesek miért félnek a méhektől,hiszen ha nem piszkáljuk őket,akkor elmennek.:)
2012. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Pók mivel félek hogy rám mászik és megcsip vagy valami meg ijesztően néz ki
2018. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!