Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az ezüstös pikkelyke veszélyes...

Az ezüstös pikkelyke veszélyes? Bánthat engem?

Figyelt kérdés

[link]


Most tudtam meg a nevét, ilyen viszonylag sok előfordul a lakásban, újságok között meg mindenhol. Veszélyes ez az emberekre?

Nem bánt, ugye?


2009. ápr. 6. 12:48
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nálunk is mindig a tapéta mögötti kisebb lyukakból jött ki.
2009. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs is tapéta :)) a földön szaladgálnak... amúgy ma reggel ébredéskor találtam egy hatalmasat a fejem mellett. Tegnap fújtam be pár helyen rovarirtóval más bogarak miatt. Aztán volt egy kisebb is, az épp haldoklott :s megsajnáltam, de most mit csináljak vele. Annyira sok minden van most a lakásban, éljenek csak az udvaron. Már aludni is alig merek, mert tele van a lakás mindennel, muszáj irtani kicsit. Amúgy ez a kis ezüst szerintem is aranyos.
2009. ápr. 7. 16:22
 13/36 anonim válasza:
9%

Szia most találtam meg én is a nevét muszáj volt utána néznem mert a kislányomat össze csipkedte valami most már nem először:(

Szét szedtük az egész szobát pók,vagy hangya után nyomozva és ezeket az állatokat találtuk az ágynemű tartóban nem is egyet!Remélem ők csíptek és a rejtély megoldva!Viszont akkor elmondhatom hogy csípnek!

2011. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
72%
mi fugalakónak hívjuk nem veszélyes.. egyébként mindenhol lehet nem csak az olyan helyen ahol nem takarítanak.. mi pl állandóan fertőtlenítünk de mégis nagy ritkán valahonnan előkerül egy..barátnőmnek van macskája aki állandóan játszik velük
2011. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
A kettővel ezelőttinek üzenem - bár már nagyon rég volt a kérdés - hogy ezek nem csípnek.
2012. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Szerintem sem, mert olyan könnyen össze is lehet őket nyomni, kis puha lények. Az a csipkedés lehetett ágyi poloska miatt is szerintem - bár tényleg régi kérdésem, szegénynek már nem nagyon segít a válasz. :DD Bár legalább nem fognak az emberek butaságokat terjeszteni a pikkelykéről. Amúgy ennyi idő után én is jó buta voltam, hogy féltem tőle, nem is értem miért. :)
2012. szept. 8. 16:30
 17/36 anonim válasza:
92%
Jaj, Ők tényleg nagyon aranyosak. Én is mindíg találkozom velük a wc-ben és néha a fürdőkádba is belepottyan egy. Ilyenkor kiszedem és elengedem. Nagyon kedvelem Őket. Először elszaladnak, de amikor látják, hogy nincs veszély (nem bántom őket), akkor már nyugodtan folytatják a dolgukat. Mindíg vigyázok, hogy rájuk ne lépjek.
2012. okt. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
77%
Tök jó, hogy ennyien kedvelik a pikkelykéket! :) Nem is gondoltam volna!
2012. okt. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
53%

Mi nedves WC papírt dobunk rá, és irány a WC, amit lehúzunk.

Most már idegesítenek, úgyhogy valami hasznos hosszú távú megoldás kéne... Rovarírtó!

2012. nov. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
86%
Jaj én nagyon félek tölük,a 2.tavasz,hogy beköltöztek!Úgye,h ad valamilyen hangot?
2013. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!