Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tarthatok tyúkot és kacsát...

Tarthatok tyúkot és kacsát kecskével vagy birkával egy helyen?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nem bántják egymást. Szüleimnél is úgy van.
2009. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen tarthatsz, szerintem. A párom ismerősééknél is együtt vannak tartva.

2009. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az függ a hely méretétől is. A kecske nagyon idiótán tud ugrálni, ráléphet a baromfikra.( de ez persze nem törvényszerű)
2009. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk mindnekinek meg van a külön helye.Tény,h szép nagy kertünk van a másik házunkban és az is h hobbi miatt tartjuk őket,e nem engedném össze őket sosem.A kecskék amúgy is lököttek,nekem is néha nekemjön,főleg ha picinyei vannak,nah akkor aztán felnyársal a falra,a fiúk meg akkor ilyen hülyék ha még ivarosak,én már befenyítettem Jin-t,mert megkergetett párszor,szóval ha bot van nálam és csak megemelem nem mer nekem jönni.Félreértés ne essék,sosem bántanám őket,sem anyuék,ösztönösen félnek a bottól de nemtudom miért:)
2009. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ut. válaszoló:azért, mert hadonászol vele. A kacsa meg a tyúk ellesznek a kecskével, de lehet, hogy a Mekk Mester elpüföli majd egypárszor a juhokat.
2010. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!