Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az baj, hogy ha én előrébb...

Az baj, hogy ha én előrébb tartok egy állatot, mint embert?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy előbb veszek kaját a pénzemen egy kutyának, vagy állatnak, és előbb adományoznék pénzt egy menhelynek, vagy állatok megmentésével foglalkozó alapítványnak, mint, hogy a hajléktalanokat segítsem, vagy a ráoks embereket, vagy a kisgyerekeket.


És ezért több ismerősöm, is szemétnek nevezett, hogy "egy emberi élet többet ér egy állatinál"


Én meg úgy hiszem, egy állat akkor se tud segíteni magán, csak nehezen, de egy csöves akkor is bemehet egy hajléktalan szállóra, meg lophat magának.

És egy rákos, vagy leukémiás is előbb fog segítséget kapni, mint egy kidobott, megunt kutya, vagy bármilyen más beteg állat...


Tényleg szemét lennék, hogy így gondolom?


2011. aug. 3. 08:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15%
igen, szemét vagy, ha így tetszik. a gyomrom forog tőletek, rákos gyerekek helyett koszos ebek, gratulálok hogy ilyen hűek vagytok a fajunkhoz
2011. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
...persze az embereknek nem muszáj hűnek lenni más ártatlan fajokhoz mi...hát ez így van és ez így is lesz, mert az emberek nem változnak soha(jó irányba)..!
2011. aug. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem gond. En is sok allatot tobbre tartok nalad.
2011. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!