Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A barátommal már 19hónapja...

A barátommal már 19hónapja együtt vagyunk. Imádom és Szeretem őt. Ő a mindenem és én is neki. Az a baj hogy még csak 17éves vagyok. Túl fiatalon léptem komoly kapcsolatba. Ez a későbbiekben meghatározza az életem, és milyen irányba?

Figyelt kérdés
Hogy fogok viszonyulni a srácokhoz? Nektek mi a tapasztalatok ezzel kapcsolatban?Nem akarnék vele szakítani soha..úgy érzem Ő az igazi ,tudom túlzás ennyi idősen kijelenteni,de mégis.
2009. ápr. 10. 01:44
 1/6 anonim válasza:
87%
es miert ebbe a kategoriaba? sokat csovalja a farkat? vagy csok helyett pacsit ad? vagy nincs meg torzskonyve?
2009. ápr. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
majd néhány év múlva amikor az esküvőre készülsz egy másik pasival, csak egy kellemes emlék lesz, nyugi
2009. ápr. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én 14 voltam,már 7éve együtt vagyunk.ebbe a legnagyobb veszélyt a kiváncsiságból tett megcsalás jelenti.
2009. ápr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ebbe akartam írni,csak kesobb láttam amikor már rákattintottam a 'kérdés kiirása' gombra..Amúgy köszönöm a válaszokat:)
2009. ápr. 10. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Énis beleestem ebbe a "csapdába".17éves lány vagyok énis és 21hónapja vagyunk együtt a barátommal.Nagyon szeretem de kezd előtörni belőlem a féltékenység mert félek,hogy megun és megcsal vagy valami:( októberbe szakított velem...rémes volt.közbe összejöttem egy másik sráccal és rájöttem h nem jó mással,nekem Ő kell...aztán 1 hónap múlva kibéltünk.életem legroszabb 1 hónapja volt,sírva keltem,sírva feküdtem,nem ettem és semmi életkedvem nem volt és a hétköznapjaim is unalmassá váltak.Én ETTŐL félek de iszonyatosan,hogy mi lesz ha vége lesz mert szerintem ő nem tudná velem leéni az életét vagy még jópár évet eltölteni míg én simán;)
2009. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mcgalagony17 válasza:
Ha teljesen harmonikus a kapcsolatotok szerintem ne aggódj. Én is 19 éves vagyok és sokan ebben a korban nem jelentik ki, hogy valakivel örökre együtt lesznek, de mióta 8 hónapja megismertem az aktuális páromat, úgy érzem nem tudnék másra többé így nézni. Hiába mondja a családom néhány tagja, hogy lesz még más is aki tetszeni fog... Egy percig se jut eszembe, hogy igazuk lenne:) Az ember érzi mikor kész a megállapodásra!
2013. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!