Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen állat...

Szerintetek milyen állat lenne az ideális?

Figyelt kérdés

van egy kertes házunk 1 kutyánk és ennyi és már unom a kutyát meg hát nem is az enyém hanem a család tagja :) ezért valami olcsó aranyos esetleg tanítható szeretgethető

kis jószágot szeretnék csak nem tudom hogy mit ötlet? eddig vadászgörényben gondolkodtam de az túl drága mint kiderült előre is köszönöm a választ!


2011. aug. 11. 18:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

ennyi erővel,mást is meg fogsz unni.

és akkor ki fog majd róla gondoskodni?

Jól gondold meg.

2011. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
papagaj:D az tanithato:p mas nem jut eszembe:-? kutyan macskan kivul:-?
2011. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
de mást nem fogok megunni meg azért untam meg mert már a család átvette a gondoskodásomat és anyámra jobban hallgat a kutya mint rám egyébként 19 éves vagyok és nem félek attól hogy ez ciki inkább ilyenekkel foglalkozok mint elmenni egy disco ba és telenyomni magam heroinnal :) és vagyok szerintem annyira önálló hogy tudjak valami mást is gondozni etetni tanítani nem csak a kutyát aki már szarik rám szép szóval :) úgyhogy ha lehet inkább ötletet adj mint tanácsot :)
2011. aug. 11. 18:33
 4/23 anonim ***** válasza:
54%

Nem való neked SEMMILYEN állat!!-.-

És akkor majd 1hét mulva azt is megfogod unni?

Tanísd inkább a kutyát,az sokkal jobban tanítható minden állatnál.

Istenem.....

2011. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
de nem ilyesmire gondoltam madarakat nem jó tartani szerintem meg sok betegséget is összeszedhetnek és ha nem teszik neki valami akkor csíp
2011. aug. 11. 18:36
 6/23 anonim ***** válasza:
macska :) vagy csivava ,az kicsi , szeretgethető tanítható és az igazi kutyákhoz semmi köze :)
2011. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
hallod már nem azért de kit érdekel hogy " nemvaló neked semmien állat" ha ezt akarom hallgatni akkor ki írom a kérdést egy hentes blog ra nem való neked semmien állat inkább edd meg őket mi?
2011. aug. 11. 18:39
 8/23 A kérdező kommentje:
jajj hogy néznék ki egy csivavával 195 cm magas vagyok és 90 kiló :D
2011. aug. 11. 18:40
 9/23 anonim válasza:
48%
Nagyon ügyesek az előző válaszolók mondhatom -.- Nem azért unja mert elege van a saját kutyájából hanem mert már van neki és valamilyen más állatot akar megtapasztalni. De amúgy gratulálok hogy így le tudtok szólni mindenkit anélkül hogy a fogalmakkal tisztában lennétek.
2011. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Na látod,ezért nem való neked állat.

Nem a kutya külsejét kell nézni.

És hogy "hogy néznék ki egy csivavával?"

Kicsi a bors,de erős.

2011. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!