Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Normális az az ember, aki...

Normális az az ember, aki megöli a kutyája kölykeit?!

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 12:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%

A koromat nem árulhatom el, de miért kérdezted ha valaki megteszi azzal bajod van..

De kutyakölyköt még nem ütöttem le de szerintem ugyan ugy kell mint a macskát csak a kutyák aranyosabbak azokat jobban sajnálnám..

2011. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%
Igen normális kérdező, valószínűleg te még soha nem hoztál jó döntéseket ha úgy döntenél, hogy inkább a nyakadon hagysz 6 kiskutyát. Nagyon sajnáltam őket de ez van.
2012. szept. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó:Kivánom h rohadjál meg,nem a kölyköket kell agyon baszni,hanem a SAJÁT kutyádat amit Te akartál,hogy legyen, azt ivartalaníttatni,hogy ilyen ne forduljon elő!
2012. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%
:D amúgy nyugi nem vertem agyon senkit. CSak kíváncsi voltam a reakciókra. Viszont olyn történt, hogy kiskutyákat elajándékoztunk, rossz helyre kerültek és 2 hónapon belül mindnek annyi lett. Ez jobb sors?
2012. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%

Érdekesek az emberi reakciók.

Ebben a kérdésben leginkább azok mellett állok, akik azt vallják, hogy ne öljük meg a piciket. Oldjuk meg másképp, de nem is ezért írok.


Kedves 13-as Válaszoló!

Nem értem a reakciódat. Idézem: "Kivánom h rohadjál meg,nem a kölyköket kell agyon baszni,hanem a SAJÁT kutyádat amit Te akartál,hogy legyen"

Ezt komolyan gondoltad? A kicsiket nem bántanád, de a nagy kutyát, akit valószínűleg az ösztöne hajtott, "agyonbasznád"? Itt nem a kutya a hibás, hanem minden esetben a gazdi. Neki kell arról gondoskodni, hogy ne legyenek kiskutyák.

Kérlek, gondolkozz, mielőtt ellentmondasz magadnak.

2014. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet a bántalmazással amúgy ha leteszed a menhely elé biztos nem fogják otthagyni meghalni!Vagy amíg tüzel be kell zárni valahova a kutyát! Én pl tavaly az IKEA női WCben találtam egy kutya kölyköt sajnos nem tarthattam meg és mivel valami keverék volt nem kellet senkinek a NOÉ se akarta bevenni de egy másik menhely bevette!
2015. febr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!