Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Patkányirtás!? A garázs-műhely...

Patkányirtás!? A garázs-műhely falát már teljesen szétfúrták. Nem tudjuk őket semmivel elkapni de azt találtam ki, hogy a bezines fűnyíró kipufogógázát folyt lent!

Figyelt kérdés
belevezetem a fészkükbe és az lehet hogy megöli vagy kizavarja őket és a foxi kutyám elkapja. Szerintetek ez a fűnyírós ötlet beválhat?amint már említettem van egy fajtiszta 1 éves foxim és egy foxi-németjuhász kutyám szerintetek elkapná őket ??? Ha a gáz hatására menekülnének ki ???
2011. szept. 8. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
A foxinál van rá esély, ha maradt még benne annyi az "ősi vérből".
2011. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Helyezz ki patkány csapdákat. Legjobb megoldás 1 macska, mert a patkányok és az egerek már azt is megérzik hogy él macska a területen így nem is próbálkoznak oda menni.
2011. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Rendelj az expressz.hu-ról hivatásos irtókat görényekkel! Azok majd kiszedik a lyukakból őket!

Amúgy, ha elég gázt vezetsz be, talán kijönnek. Drukkolok! Persze,ehhez az kell, hogy a legtöbb kijáratot eltömd, és csak egyet hagyjál!

2011. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
a foxiról sok férgezős történetet hallottam, és a nj-ok is jók e téren, szerintem jó kis vadászat lesz :)
2011. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszi nektek:) minden áron kiakarom őket onnan szedni!!

jöhetnek még válaszok!!

2011. szept. 8. 20:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a német juhászom, már jópárat elkapott.
2011. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmész egy gazdaboltba,veszel kénlapot.Kell még egy hajszárító,amit nem használsz.A kénlapot meggyújtod,kellő szellőztetésről(hogy te ne fulladj meg) gondoskodsz,aztán a füstöt bele a lukba fújatni.Nincs az az állat,ami ne menekülne a kéndioxidtól,ha elérik egyáltalán az üreg végét és nem fulladnak meg.
2011. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
a patkány nagyon rafinált egy dög,nálunk a tacskom is elkapta,igaz a nyulakat is,ha kiszabadultak a ketrecböl,sajnos nem tanultak biologiát,lehet kapni mérget is,de akkor a kutya ne menjen oda,a gáz is jo,de sokat fogyaszt, és attol nem pusztul meg,mert kiszalad és nem a kutyád irányába...aztán visszamegy..!
2011. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A kénlaposat még nem hallottam, de lehet, mi is megpróbáljuk. Sajnos mi is küzdünk a patkányokkal.

A macska nem jó, van rá esély, hogy a patkányok kinyírják. A párom nagymamájánál is sok a patkány, és a kandúrnak letépték a fülét, meg a fél fejéről a bőrt... szegény nem is él már, pedig ő próbálta megfogni a patkányokat.

2011. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Helyez ki csapdákat!

Lehetőleg lecsapódót de ha nincs jó az élvefogó is csak legyen "szíved" vízbefojtani!

2011. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!