Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Patkányirtás!? A garázs-műhely...

Patkányirtás!? A garázs-műhely falát már teljesen szétfúrták. Nem tudjuk őket semmivel elkapni de azt találtam ki, hogy a bezines fűnyíró kipufogógázát folyt lent!

Figyelt kérdés
belevezetem a fészkükbe és az lehet hogy megöli vagy kizavarja őket és a foxi kutyám elkapja. Szerintetek ez a fűnyírós ötlet beválhat?amint már említettem van egy fajtiszta 1 éves foxim és egy foxi-németjuhász kutyám szerintetek elkapná őket ??? Ha a gáz hatására menekülnének ki ???
2011. szept. 8. 20:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk is igencsak elszaporodtak a patkányok, lehetetlen őket már ki irtani, rengeteg pénz elmegy a méregre, kénlapra, 5 csapda ki van rakva (érdekes módon egy sem megy bele) Egyébként az se jó ha a kivezető lyuknál ott vannak a kutyák, mert akkor inkább bent marad és ott döglik meg, az meg majd bűzlik mint a jóisten(tapasztalat)... Néha ki szoktam ülni légpuskával este, ha szerencsém van jó párat sikerül lőnöm, de hatalmas türelem és csend kell hozzá :)
2011. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Laci 54 válasza:

Szisztok!


Nálunk is voltak a garázsba hasonló problémák. A probléma kettős, mert nem csak a garázsban fészkelő egyedeket kell elpusztítani, hanem az újonnan érkezőket is meg kell tudni fékezni. Ezért én szakemberhez fordultam. Mindenkinek ajánlani tudom a: [link] csapatát. Alapos és minőségi munkát végeztek. Azóta sincs gondunk a patkányokkal. A garázs oldalára és ajtajára fémborítást tettek. Azóta nem tudják kirágni és így bejönni sem a rágcsálók. Szerencsére bent dögöket nem találtunk az irtás után sem.


Üdvözlettel


László, Göd

2011. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Blaiseboy ***** válasza:

Fogj meg egyet élve, szúrd ki a szemét, és engedd el. Aztán az majd viszi a hírt a többinek, hogy "itt nem olyan jó", és a többi is elhúz majd...

A patkány okos állat, és nagyon szívós, lehet, hogy ellenálló lesz egy idő után a méregre!!!

2012. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!