Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tehetek valamit, ha azt...

Tehetek valamit, ha azt látom, hogy egy lovat nem megfelelően szállítanak?

Figyelt kérdés

Nemrég jött velem szembe egy illető, aki a lovát egy "magasított" utánfutóra kötözve autóztatta! A lónak a feje pont kilátszott, tehát alaposan csaphatta a szél.

Én úgy megrökönyödtem ezen, hogy a rendszámát is elfelejtettem megnézni. Ha esetleg még egyszer találkozok ilyennel, szólhatok valakinek? Állatvédőknek vagy másnak?

Nem hiszem, hogy ez jót tesz a lónak, nem véletlenül találták ki a lószállítókat. Vagy csak én reagálom túl?:(


2009. ápr. 22. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb jegyezd meg a rendszámot, fényképezd le és keress tanúkat. Így fel lehet jelenteni őket.
2009. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szegény paci!


De sajnos nem sokat tehetsz az ügyben, ha sem a rendszámot nem tudod, sem tanúid nem voltak :(

2009. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már elszúrtam. Azért kérdeztem, hogyha megint összeakadnék egy ilyennel...
2009. ápr. 22. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Fel jelentheted , de ez a szar magyar rendőrséget a abszolút nem fogja érdekelni.
2009. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!