Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vajon van rá megoldás hogy...

Vajon van rá megoldás hogy apámék elengedjenek 20:00-áig? és ha van is rá megoldás akkor mi az én koromban? Amúgy 10 éves vagyok

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tiz evesen még maradj otthon,ne félj nem maradsz le semmiről.Én biztos nem engednélek el ha az én fiam lennél.nézz körül milyen világban élünk nappal se vagyunk biztonságba nem hogy este.
2009. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem engednélek. Bár ez nem állatos kérdés volt.
2009. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De hova szeretnél menni?Attól is függ!
2009. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És attól is függ,hogy milyen állat vagy,mert ha pl.szurikáta,ami alapvetően nappali állat,és rosszul lát a sötétben,akkor nem hiszem,hogy elengednének 8-ig,kivéve esetleg a nyári napfordulót,amikor sokáig van világos.Ha meg esetleg sün vagy,aki éjjeli állat,akkor szerintem simán elengednek.
2009. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
10 éves vagy? Engem 10 évesen max 6 óráig engedtek el és akkor is csak a másik utcában lakó barátnömhöz. De nekem ez megfelelt. Na itt látszik,hogy túl gyorsan fejlödik a világ,és benne a fiatalok! Hova mennél 8ig? Most komolyan érdekel! :)
2009. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!