Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan egyeztetitek össze a...

Hogyan egyeztetitek össze a két állatot?

Figyelt kérdés

Ha van egy kutyátok,és mondjuk egy nyuszitok.Hogy oldjátok meg,hogy mindkettőre elég időtök legyen?Nekem nyuszim van,de szeretnék (majd ha lesz rá lehetőség) egy kutyát,akivel ugye sokat kell foglalkozni.Viszont a nyuszival is:). Nálunk ahhoz van szokva,hogy egész nap kint van ha itthon vagyok,ha pedig nem, akkor is megoldom úgy,hogy legalább 5-6órát szaladgáljon egy nap.

Leginkább nyuszis-kutyás gazdik válaszai érdekelnének,de írjon mindenki aki hasolnó helyzetben van.:)


2011. okt. 5. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Na, akkor mi jól egymásra találtunk :)

Nekem van egy törpe kosorrú nyuszim, aki egész nap szabadon van a fél lakásban. Nem tudom a tied milyen, de az enyém javarészt megelégszik azzal, ha a közelünkben lehet, nem igényli túlzottan a simogatást, ölben pedig kifejezetten utál lenni - menekülőre fogja általában. Neki az a legjobb, ha látótávolságban vagyunk.. Augusztusban érkezett hozzánk kölyökként bullmasztiff kutyusunk, aki jön velem dolgozni, tehát nincsenek soha kettesben. Felügyelet alatt össze kell őket szoktatni és akkor nem lesz gond :) Nyuszi mellé én csak kölyök kutyát ajánlanék, mert azért a legtöbb felnőtt kutyánál ők már prédaállatok, viszont ha kölyökként összeszoknak, akkor nem lesz gond később sem :) Ha ez meglesz, akkor tök simán ellesznek egymással és a figyelmedet sem kell annyira megosztani, hiszen lehet, hogy együtt fognak körülugrálni téged :)

2011. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!