Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szongáriai cselőpókot találtam...

Szongáriai cselőpókot találtam a munkahelyemen! Lehet belőle több is?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de mégis mire számíthatok? Másfél héten belül 2 óriás példány is az én asztalom alját szemelte ki. Én egy ici-pici póktól is betojok, de ezek legalább 6-7 cm-esek voltak. Természetesen nem én fogtam meg. :D Nem öltük meg, kiraktuk az udvarra. Készítettem fotót, itthon beazonosítottam, egyértelmű, hogy cselőpók. Azóta sokat olvastam róluk, de marhára parázok. Félek, hogy otthagyták a millió csemetéjüket, és hát így nem éppen kellemes dolog állandó parával dolgozni, hogy ugyan mikor jelenik meg a következő. Lehetséges, hogy bent van a fészkük (bár tudom, hogy a földbe ássák magukat), vagy inkább csak a hideg elöl beszöktek?
2011. okt. 8. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Jól tettétek, hogy nem bántottátok őket, mert védettek, de egyre több helyről lehet hallani, hogy láttak ilyen pókokat (valószínű jó sok rovar volt az idén). Azért nézd át az asztalodat, hátha befészkelt, bár nem hinném.
2011. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!