Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szúnyog! Amíg lecsapni készűl...

Szúnyog! Amíg lecsapni készűl folyton idegesít a zümmögésével de ha már evett akkor gyalogol vagy mi? Utánna sose hallom már a hangját, ti se?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
áhhh:D ez nagyon nagy. én utána azért nem hallom a hangját mert lecsapom:D
2010. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jól lakik, akkor elbújik valahova és megpihen, emészt. De éjszaka is vagy 3szor felébredtem mire sikerült leütnöm egyet. már megnyugodtam, hogy aludhatok tovább, erre megint hallom a zümmögést :@ Megint kezdhettem a vadászatot :D :@
2010. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
de ari ^^
2010. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jaj bazz. Múltkor készültem vacsorázni. Már szépen kezet mostam, kiskefe, szappan minden. Lépnék ki a fürdő ajtón erre egy szúnyog majd ki verte a szemem.

Na ott ugráltam vagy 10 percet (addig sikeresen kihűlt a vacsora) mire lecsaptam. Akkor láttam meg, hogy az nagy valószínűséggel hímnemű szúnyog volt, ami olvastam, hogy nem is szív vért!!! Moshattam kezet újból...

Nagyon megérte... (y)

2010. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Húsz éve nem röhögtem ilyen tiszta szívből,köszönöm a kérdést! Egyébként szerintem letelepszik pihenni,tegnap éjjel döngicsélt nekem is,reggel meg láttam pihizni a ruhásszekrény ajtaján,arcátlanul még el se rejtőzött.
2010. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintme is azért nem zümmög már utána mert nem érdekled, hiszen már evett. Olyankor lepihen pl a falra vagy a függönyre vagy bárhová.
2010. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért szív vért a szúnyog? A szúnyogok hímjei teljesen ártalmatlan, növényi nedvekkel táplálkozó rovarok. A szúnyogok nőstényei is életük jelentős részében növényi nedveket szívogatnak, de sok fajnak a sikeres peterakáshoz legalább életében egyszer vért kell szívnia. Vérszívás nélkül a lerakott peték életképtelenek.



A szúnyognak csak a peteérleléshez kell vér mert vér nélküli pete nem kel ki, tehát nem vért eszik hanem növényi nedveket.

2010. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
am fuckyeah gyanús a kérdés XD
2010. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De ha a kis nyavalyás megette az adagját akkor lehúzza a nagy hasa?

Én már nem csapkodom, elbújok a paplan alá s kivárom amíg a páromból vacsorázik. Ő amúgy is imád vért adni s felse ébred semmire ugyhogy... :)


De régen még füstölővel is védekeztem, kb 2cmre közelítettem meg vele a kis dögöt de esküszöm megse szédült :P ennyit a hatásról

2010. jún. 21. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!