Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kis majmot lehet-e valahol venni?

Kis majmot lehet-e valahol venni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem aki még nem nagyon érti, kis korom óta imádom a majmokat csimpánzokat lehet-e valamilyen kis állatkereskedésben vásárolni vagy bárhol...Csak olyan álltra gondoltam ami nem védett.
2011. okt. 15. 22:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

mellesleg, ha annyira imádod őket, gondolom olvastad Jane Goodall pár könyvét, amiből tudhatod, hogy egy majomnak milyen életre van szüksége...

ha annak ellenére hogy ennnnnyire imádod áket, Jane Goodall nevét még csak nem is hallottad, akkor inkább játsz csak a plüssmajmaiddal!

2011. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
túl sok Charlie, majom a családbant néztél :D
2011. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Magyarországon tilos a majmok tartása "háziállatként".

Csak akkor kaphatsz engedélyt ha megfelelő körülményeket biztosítasz a majmoknak(vagyis állatkertet hozol létre,vagy a munkád miatt szükséges a tartása(tudós vagy vagy állatgondozó az egyik állatkertben és te vagy a pótmamája.

De kíváncsiságból kérdezem,és légyszíves válaszolj a kérdéseimre.Tegyük fel,hogy tarthatnál majmot.

- hol élni?

-mekkora területet birtokolhatna?

-a majom nem magányos állat,mennyi példányt tartanál?

-mivel etetnéd?

-mivel biztosítanád a havonkénti kötelező orvosi vizsgálatokat

-mennyire adnád meg neki az életkörülményeihez szükséges dolgokat? Itt gondolok a fákra,bokrokra amit szeretnek szedegetni stb.

-szaporításukban mellyire akarsz foglalkozni?

.Mégis hogy gondoltad a majom tartását??

-

2011. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
2011. okt. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:

[link]

Persze, tök jó ötlet vadállatokat tartani otthon....

2011. okt. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem odaírni, hogy a nénit a saját csimpánza intézte így el....
2011. okt. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Anyádéknak ott vagy te
2011. okt. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Az utolsó hülye gyereknek üzenem, hogy anyádék büszkék lehetnének rád... jah és szerintem jobb lenne a világnak ha elásnád magad de őszintén...
2011. okt. 17. 19:14
 19/28 A kérdező kommentje:
Egy ilyen árva kérdésre sokan elég bunkón válaszoltak nekik üzenem még nem késő hogy anyátok megtanítson szépen beszélni.mondjuk attól tartok soknál már hasztalan.
2011. okt. 17. 19:16
 20/28 A kérdező kommentje:

23:00 üzenem

végre egy olyan ember aki nem barlangba lakik azért ennek örülök.köszi amit írtál.amúgy tudom hogy a majmok elég veszélyes állatok nem vagyok 5 éves.én mondjuk nem is egy ilyen vadon élő vad állatra gondoltam. de igen igazad van majom nem házba való.De azért kipróbálnám az ilyen állatkerti gondozós dolgokat...

2011. okt. 17. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!