Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miben jobb tárolni a hörcsögök...

Miben jobb tárolni a hörcsögöket, akvárium vagy ketrec?

Figyelt kérdés
Akinek van hörcsög az írhat róla 1-2 dolgot,milyen kisállatok ők?tapasztalatokat stb.
2011. nov. 17. 07:51
1 2
 11/11 vivien777 válasza:
Szerintem jó az akvárium mert azon nem tud ki mászni de ha a ketrec tetejét véletlen nyitva hagyod annak nagyon rossz vége is lehet nekem is van egy törpehörcsögöm és úgy hívják hogy Tökmag és hétvégén meg kapja az akváriumot és szerintem nagyon-nagyon jó az akvárium de a ketrec is nagyon jó. És meg nekem van egy ketrecem meg egy akváriumom és a ketrecből egyik este 3szor-4szer is ki mászott az akváriumból szerintem nem fog ki mászni nyáron meg át lehet rakni terráriumba és nem fog meg sülni hanem lehet hogy inkább jobban fogja érezni magát. Úgyhogy inkább az akváriumot ajánlom. Meg még a ketrecből ha ki mászik akkor be bújik a szekrény mögé és el is pusztulhat meg még véletlen rá is lehet lépni ha törpehörcsög meg még mást is csinálhatunk vele vagy ő maga csinálhat magának egy nagy galibát.
2013. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!