Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hányszor viszitek ki a kutyáto...

Hányszor viszitek ki a kutyátokat egy nap, és mennyi időre?

Figyelt kérdés
Én nekem csak napi 2x van időm, de igyekszem sokáig lent lenni velük. Bár ilyen hidegben Ők maguk sem akarnak sokat kint időzni. A napi 3 az ajánlott, ezért van lelki furdalásom, hogy az én kutyuim csak 2x vannak lent :(
2011. nov. 17. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Fajtától függ. Egy bulldog nem fog köröket futni! Egy vizsla, jack russel, vagy egy agár már sokkal több futást igányel.
2011. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok! Nekem németjuhászom van, és kertes házban lakok, de még igy is viszem sétálni mindennap 2x.

Egyébként hétvégén erdőben túrázok vele, ott kifutja magát, és sokszor viszem a Duna-partra is, és otthon a kertben is sokat mozog.

2011. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekem két westiem van. egyikük sem az a játszós fajta, meg futni sem szeretnek. pedig menhelyről van mindkettő, szóval még az sem, hogy el lennének kényeztetve. :D
2011. nov. 17. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnek futkározni akkor elég a napi két sétáltatás ;D Főleg,hogy mostanában ilyen hideg van :)
2011. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 3szor viszem le a kutyust, reggel, délután és este, de csak délután sétálok vele(nyáron este), azonkívűl csak a dolgát végzi.
2011. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3x. reggel délután eeste. reggel: 10 délután 14:30körül este 7-8fele
2011. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja és nekem csivavám van
2011. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én naponta 4szer viszem le, de min.3 kell..vagyis sztem.Ha addig kibírják, akk rendben.És nem tudnál mást megkérni hogy mondjuk leviszi a kutyá(i)d még 1szer?Lehet ingyen is, de adhatsz neki pénzt is ha akarsz, meg ha olyan jól csinálta.:DÉn ugye 4szer viszem le, reggel fél7kor, délután fél2kor, fél5kor, és 8kor.Enni pedig fél 6kor adok enki.Amugy palotapincsi és Csivava keverékemvan. ; ) imádoom piciszerelmem.!!!^^:))
2011. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah előző vagyok, és én max 15 percig vok lent vele..:)
2011. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!