Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnénk ezen a...

Hogyan segíthetnénk ezen a kiskutyán?

Figyelt kérdés

Néhány napja mászkál a lakótelepen egy kutyus, nagyon aranyos, barátságos kutya. Szerintem valahonnan kitették, mert folyton a házakba akar bejutni, nyüszít a kapuk előtt. (Bár én itt még sosem láttam őt ezelőtt.) A húgommal nagyon megesett rajta a szívünk, vittünk neki egy régi pokrócot, vizet meg ennivalót, de sajnos ennél többet nem tudunk érte tenni, a házba nem hozhatjuk be.

Nincs esetleg valamilyen szervezet, akiknek szólhatnánk, hogy vigyék el magukkal? Félünk hogy halálra fagy ebben a hidegben, pedig olyan aranyos.


2011. nov. 23. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos minden menhely dugig van, legfeljebb várólistára tudják venni. Azzal segíthettek, hogy ha tudjátok, elviszitek állatorvoshoz, hogy nézze meg, van -e benne chip, hátha elveszett! Böngészitek az elveszett állatok hirdetéseit, talán keresi valaki, például az allatok.info-n vagy a netboard Kutya: Talált/Elveszett topicjában! Csináltok róla sok képet, kiválasztotok kb. 3 jót, ahol látszik az egész kutya alakja, külön a fejéről is, és hirdetitek minél több helyen, a netboard.hu nagyon jó erre, a Facebook is. Plakátolni is lehet, akár az állatorvosi rendelőkben, állatkereskedésekben is hátha kiteszik. Kedves tőletek, hogy segíteni próbáltok, sok sikert!
2011. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van valami szervezet a környéketeken vagy menhely, szóljatok nekik. Ha mást nem is, gondolom a képet felteszik vagy akár be is fogadják. Milyen fajta lehet kb?
2011. nov. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tudom hol laktok, de interneten biztosan találtok menhelyeket, és azok elérhetőségét. érdemes őket felkeresni, felhívni, vagy e-mailt küldeni, egy képpel a kutyáról, és elmondani nekik, miről van szó. Biztosan segítenek
2011. nov. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első válaszoló, nagyon jó volt az ötleted, még tegnap éjjel megnéztük a hirdetéseket, és az egyik elveszett kutyus a megszólalásig hasonlított arra, amit találtunk, ráadaásul nem messze veszett el, amióta eltűnt simán idekeveredhetett szegény.

Írtam SMS-t a gazdinak, fel is hívtak ma, megpróbálják megkeresni. Remélem ő az! :)

2011. nov. 24. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ennek nagyon örülök! Majd írd meg kérlek, mi lett, ő volt -e az? Esetleg bemásolod a linkjét?
2011. nov. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze, mindenképpen megírom! Kértem őket, szóljanak vissza (mindesetre majd telefonálok nekik este, ha addig nem szólnak... Bevallom nagyon aggódom azért a kutyusért, örülnék ha ő lenne az! :))

Ezen az oldalon van a kutyus, a tacskó! Olyan aranyos! :)

[link]

2011. nov. 24. 14:40
 7/7 anonim válasza:
0%
pl: ha kikötöd a sínekre isten magával viszi, mert az ilyen világba ez lesz neki a legjobb
2011. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!