Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék névtelenül bejelent...

Hol tudnék névtelenül bejelenteni egy állatkínzást Debrecenben?

Figyelt kérdés
Ma jártam egy kisállat-kereskedésben, ahol az emlősök és madarak borzalmas körülmények közt vannak tartva. Undorító csótányok meg, amit még akartok mászkálnak az almukban és a ketrecekben. Felháborító, valamit tenni kell! Kérlek segítsetek, mihamarabbi választ kérek!! Légyszi!!
2009. máj. 13. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy debreceni állatvédő szervezet honlapja. [link] Remélem tudtam segíteni!
2009. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
94%
bocsi, hogy megkérdezem... ugye ez a kisállat-kereskedés az angyalföldtéren van..?
2009. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt az állatvédő szervezetet én is néztem, de nem hiszem, h tudnak segíteni ilyen esetben. Néztem elérhetőséget is, már több szervezetnél is, e-mail írnék, de ha az nem megy, akk marad a telefon és bejelentjük.

Nem szeretném beírni a címet, de nem az angyalföldtéri kereskedés.

Fuh, ha van más tippetek, mit tegyek, írjátok meg mindenképp! Köszönöm!!

2009. máj. 13. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

0620/9995050 ! Ők biztos hogy segítenek , én is hívtam őket és kijönnek. Nagyon kedves hölgy fog a segítségedre állni.

Egyébként ők a Csillagszem alapítvány .

2009. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt a rendőrségen akár névtelenül is be lehet jelenteni állatkínzást:

[link]


vagy pedig a további infók:

[link]

2009. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szerintem ezeknek még hasznát veszem!:) Ma megint elnéztem ebbe a kereskedésbe, és már pár hörcsinek ki volt takarítva a terráriuma, de nem mindnek. (De képzeljétek, nem voltak csótányok!!! Ez akkora haladás!!:) ) Mikor bementem, láttam, h 2 srác fényképezett, megörökítették az évezredes mocskot, ami a csapat másik fele alatt van. Még a héten ellátogatok párszor és meglátom mi változik. Ha semmi, akkor felhasználom ezeket a címeket meg telószámot.:) Köszi!!
2009. máj. 19. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!