Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya, vagy macska? Miért?

Kutya, vagy macska? Miért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 17:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló: nem érdekel, hogy te mennyire érdekel TÉGED a kérdésem! Vagy a kérdésre válaszolsz vagy akkor keresd a Facebookot!

Am maga a válasz elfogadható... :/

2011. dec. 20. 15:34
 12/18 anonim ***** válasza:

Én is csak a véleményemet írtam. Neked kellene tudnod hogy a kutyával vagy a macskával szimpatizálsz, ha én azt mondom hogy én a kutyára esküszöm, akkor neked is az kell?

Ha egyikre sem vagy ráizgulva, abból csak az lesz, hogy megunod és kidobod, én csak az állat érdekében mondom, hogy ne tarts inkább se ezt, se azt.

2011. dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A kutyus! Bár több vele a tennivaló...A cicust kiengedheted,elmehetsz pár napra,talál magának ennivalót...De nekem a kutyus-Deni-papi
2011. dec. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti!!!

Utoljára mondom!!! KÍVÁNCSI VAGYOK? HOGY NEKTEK MELYIK ÁLLAT A SZIMPIBB!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. dec. 21. 14:01
 15/18 anonim válasza:

#11: Ha fontos lenne, hogy saját magának keres állatot, írta volna a kérdésben, ha nem fontos, akkor azért nem írta le, hogy ne arra válaszolj, vagy pedig olyan debol lenne, hogy arra vár választ, amit fel se tett...


Szval én személyszerint egyértelműen kutyát vennék magamnak (/papagájt), ha lenne rá lehetőségem, de macskával se lenne semmi bajom, és ha az enyém lenne, ugyanúgy szeretném. Persze nagyon fontos a személyisége is az állatnak, pl. egy kíváncsi, játékos, és kalandos macskát ezerszer előbb választanék, mint egy pincsit, vagy valami ölebet (sztem egy kutya legalábbb legyen térdig érő és nem beszari)

2011. dec. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
Először is:a Kóreából az embernek: Megrohadhatsz,de felőlem én is megölhetlek,kit érdekel,hogy finom a húsa? Te egy állatevő r****t kannibál vagy!! Nem tudod,hogy mit éreznek szegény állatok!? Én törvényt fogok behozni:Aki állatot eszik vagy mer bántani,azt ugyan úgy megkínoztatom és életfogytiglant kap! A kérdezőnek: Szerintem a kutya jobb választás :) Igaz,sok vele a gond,de egy macska ha elmegy,akkor csak azért jön utána vissza,mert ott kap ennit és nem érdekli ki a gazdája,csak simogassák meg kényesztessék...Jó tanácsok:Ha kutyát kapsz,akkor elég nagy feladatod van! ha bepisil(HA SZŐNYEG VAN NÁLATOK) akkor először sima rongyal itasd fel,azután övlítsd le,szappant rá,sika,és megint simával,hogy ne legyen habos..És ha bekakil akkor is ugyan ezeket..Vagy is azt nem kell felitatni..:) Nem szabad a fejére ráütni,mert akkor nagy korában nem fogad szót..Az orrát kell megpöckölni...Ha lent sétáltatod,akkor el is kell engedni,ha nem megy el...Megkell tanítani rá,hogy láb mellett jöjjön,mert akkor ha elengeded nem megy sehova,csak esetleg elvégezni a dolgát,és ott marad a lábadnál...Ha még kell tanács írj ide,hogy kell...Csak most elfáradtam az írásban...
2011. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: köszönöm szépen... És ha már hamarosan 4 hónapos a kutya és még mindgi inkább harapdál, nem pedig nyalogatja a kezemet? Akkor mit kellene tennI?
2011. dec. 30. 18:46
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is lassan 4 hónapos...Ő is harapdál,de nagyon sokat nyalogat...De többet harap:) ...Semmit se kell tenned,mert ez a kutyáknál "szokás"...Nő a tejfoga és harapdál mindent,mert viszket az ine...Ha kinő az összes tejfoga rendesen,akkor már nem fog harapdálni csak nyalogatni...Az én kutyám lány és ő egy ördög...:) Nem fél a kuyáktól,inkább ők félnek tőle,mert mindig rámászik a kutyákra és harapja őket...ma történt egy baleset...Az anyukáját a mamámék 1-2 hónapja befogadták és a másik lány kutyám,aki 8 éves azzal van elég nagy "harc" köztük...ma a kiskutyám rámászott a lány kutyám hátára és tépte a nyakát és nyüszített,az anyukája is harapni akarta,kicsit meg is harapta,aztán rájuk ordítottunk,a nővérem megfogta a kiskutyám a tarkójánál és felemelte,aztán nem annyira erősen,de ledobta a földre direkt...Annyira mérges lettem,hogy belerúgtam a nővérembe,felkaptam a kutyámat és elfutottam hátra,és elkezdtem sírni,mert biztosan fájhatott neki...mert nyüszített...és félek,hogy olyan lesz a kiskutyám,amilyen a 8 éves,hogy morog a kutyákra meg a gyerekekre...De azt én rontottam el,amikor még 3-4 éves voltam,mert nem tudtam,hogy fáj neki...De most már sírva fakadok,ha valami bajuk esik a kutyáimnak...(AMÚGY A NŐVÉREM KUTYABARÁT,ÉS ÁLLATORVOS AKAR LENNI,E CSAK A KUTYÁK MIATT)...Én is annak tanulok...
2011. dec. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!