Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek állatvédő? Mik...

Hogyan lehetek állatvédő? Mik szükséges feltételek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az állatokat. El szomorit mikor az hallom hírekbe hogy meg kínoztak 1 állatot vagy épp ki rakták az utcára...Azt se szeretem mikor valaki el gázol 1 állatot és utána cserben hagyja....
2011. dec. 16. 12:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem igaz. Valóban vannak olyan menhelyek, ahol nem végeznek altatást, de vannak olyanok, ahol egészségügyi indokkal, valamint túlzott agresszió miatt végeznek altatást.

A másik részét nem is értem a dolognak... Bekerülni sem muszáj a társaságba, nem kell elkötelezni magad, de ha be is kerülsz az még nem jelenti azt, hogy szemellenzős hülye leszel.

Amiket leírok azokat nem kitalálom, hanem 100%ig személyes tapasztalat alapján, írom, mert egy időben nagyon sokat jártam az egyik menhelyre.

Rendszeresen járnak oda szülők a gyermekeikkel, van egy kis játszótér is oda építve, a szülők hoztak egy zsák kutyatápot, aztán az egyik gondozóval a gyerekek kiválaszthatnak egy kutyát amit elvisznek sétálni.

Volt olyan férfi, aki kőműves volt, és önköltségén rendbe hozta az istálló egy részét. és sorolhatnám...

2011. dec. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mondtam, tisztelet a kivételnek. De az altatást amúgy nyilván nem az egészségügyi problémákra értjük, minden normális helyen elaltatják azokat a kutyákat, akiknek szenvedés élni. De azokat meg ne is vigye haza senki. A helyhiány miatti altatásból indultunk ki, én is arról beszéltem, gondoltam egyértelmű...

A társaságba meg bele fogsz keveredni, ha oda jársz, ez tény. Nem is mindenki idióta, ez is tény. De azért figyelni kell, hova megy az ember és mennyire mélyen mászik bele. Ezt meg én mondom személyes tapasztalatból.

2011. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!