Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ezt nem tartjátok feháborítónak?

Ezt nem tartjátok feháborítónak?

Figyelt kérdés
Annyi kérdést olvasok itt gyik-en, amitől felkapom a vizet, főleg itt az állatos kategóriában,mondjuk máshova nem is nézek be. Fel nem tudom fogni, hogy minek vesz magának olyan állatot egy ember amelyikről fogalma sincs hogy kell tartani, mik az igényei,mit ESZIK??!! Borzasztó olvasni ezt a sok kérdést, amiktől annyira mérges leszek, mégis csak egy élőlényről van szó!... Nekem bevallom nagyon sok állatom van, de azért annyi fáradságot veszek már, hogy rá keresek a google-ön, vagy felkeresek egy tenyésztőt, vagy bemegyek egy kisállat kereskedésben ahol szakemberek vannak. És a legroszabb amikor olyan kérdéseket olvasok, hogy melyik a legolcsóbb hüllő fajta, legolcsóbb madáreleség, stb. Hamár valakinek állat kell, nehogy már a pénzen múljon! akkor ne legyen állatod! Engem ez kiborít, Ti hogy vgytok vele? Vagy csak engem idegesít ez ennyire?
2011. dec. 21. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez elég felháborító tud lenni olykor főleg. hogy létezik a Google barátunk is ahol sokkal gyorsabb, pontosabb válaszokat találna az illető,Ott vannak még az állatorvosok,könyvek,kisállatboltok.
2011. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De, én is kiadok nap mint nap. Ez az emberi butaság netovábbja. Igazából nem is lenne szabad segíteni az ilyeneknek, hanem el kellene venni az állatot (vagyis oda sem adni nekik). Nagyon jó lenne, ha valamilyen előzetes vizsgához lenne kötve az állattartás, nem nagyhoz, nem gondolom, hogy diplomázni kell minden egyes hörcsöghöz, de azért az alapvető tudnivalókat jó lenne tisztában tenni.
2011. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor valaki úgy vesz állatot, hogy nem néz utána az igényeinek, az tényleg érthetetlen számomra is....


De az megint más, ha pl. kapsz egy hüllőt vagy találsz egy hörcsögöt, befogadod és utána kérdezel. Én is volt, h. kaptam egy egy ízeltlábú jószágot és gőzöm nem volt róla, mit kéne neki adnom (akitől kaptam, azt enyhén szólva félretájékoztatták). Mondjuk én neten utána néztem :)


Sajnos sok hülye ember van, ez tény :D

2011. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A társadalom hozzáállása a hibás, sokszor mág a felnőtt emberek is mozgó plüssöknek tekintik a háziállatokat.


Remélem lesz nálunk is olyan drága kutyaadó meg szigorú állatvédelmi törvény, hogy ezek kétszer is meggondolják hogy kell-e nekik.

2011. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként szerencsére még kérdeznek tehát van remény.


Az igazi baj az, akit nem is érdekel, csak adja a kutyának a csokit, meg a halaknak a penészes kenyérmorzsát és ha megdöglik vesz másikat. -.-

2011. dec. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!