Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez igaz lehet? (bővebben lent)

Ez igaz lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A gyepmesteri telepek a kutyák-macskák egy részét elviszik az egyetemre, állatkísérleti alanynak...


Ezt egy férfi mondta, aki meglátott egy elveszett cicás plakátot, hogy "Az már nem kerül elő, az már az egyetemen van..."


2012. jan. 5. 09:35
 1/7 Antimod ***** válasza:
55%

Én a Semmelweis Egyetemről tudok nyilatkozni, soha nem használnak kutyát vagy macskát kísérleti állatnak (lehet, hogy nem is alkalmasak gyógyszerkísérletekre), csak patkányokat, tengerimalacokat (ezt is fáj leírni...).


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ,mivel a kísérleti állatokat az erre szakosodott cégek tenyésztők megrendelésre szaporítanak.Csak úgy akárhonnan származó állatok sem mennyiségben,sem minőségben nem felelnek meg a célra.Az egyetemre csak a holt állatok kerülnek ,hogy megállapítsák a halál okát.
2012. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nem értem miért kell tengerimalacokkal és patkányokkal::((
2012. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Antimod ***** válasza:
55%

"nem értem miért kell tengerimalacokkal és patkányokkal::(("


Mert "jó" kísérleti állatok. A patkány értelmes, és hasonlóan reagál a gyógyszerekre, mint az ember. A tengerimalac nem tudom, miért "alkalmas", de mivel nekem két malackám is volt, nem is szeretném tudni.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én se szeretem ezeket a dolgokat, sőt elkeserítőnek tartom...

Jelenleg nincs munkahelyem, egy olyan helyre kaptam ajánlatot, ahol kísérleti állatokat kellett volna etetni és ápolni. Nem vállaltam, nem hiszem, hogy elbírtam volna lelkileg....

2012. jan. 9. 08:30
 6/7 anonim válasza:
épp ezért irtam met nekem meg van 2 malacom:)
2012. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én láttam egy újságban hogy.mit csinálnak velük :( szegény nyuszi a hűtőben lakott, hiányzott a hús az oldalán. És élt. Meg egerek :(
2012. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!