Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Túl fógja majd élni?

Túl fógja majd élni?

Figyelt kérdés
Ha minden jól sikerül ak veszek egy Madárpókót !! de ahol én lakom ott nem angyon van aból a fajtából :/ na tehát valószinüleg interneten fogom meg rendelni és ki szálitatóm ! ezt a pok tul fogja élni ? nem lesz ki száradva vagy valami ijesmi ?? gyökereket nemkérek ?köszi elöreis a válaszokta ! :)
2012. jan. 11. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Alig tudtam elolvasni nagyon gáz az írásod bakker :/ amúgy egy madárpók tartása nem egy hétköznapi dolog szerintem. Én azt a pénzt nyelvtanórákra költeném inkább.
2012. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
bocs :/ amge elsö pókom de sokmindent megtanultam roluk am nem tudok javitaniaz írásomon igyis járok + órákra de nem segit -.- mind1
2012. jan. 11. 20:01
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem más is szokott rendelni ilyesmit.mivel a forgalmazok csinálják, igy gondolom ok...én nem dijaznám ha pok lennék de elég strapabiroak, föleg gondolom elsöbbségivel kéred igy egy nap alatt odaér egy nap alatt semmi baja nem lesz viz meg kaja nélkül:) de miért nem mész el valami börzére mikor rendeznek,ott sokfélét lehet kapni.
2012. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :) am meg a terraplaza február 12 én fog rendezni egyet aszem :) ki akarok mei csak elég mesze vagyok töle :/ majd rá veszem anyámat hoyg elvigyen oda :)) mégegyszer köszönöm :)))
2012. jan. 11. 20:09
 5/11 anonim ***** válasza:
mi is ott voltunk:) mi nagyon pici pokot vettünk,náluk mondjuk az az elöny hogy a kicsik sztem kevésbé sérülékenyek rázkodásra, föleg ha beássák magukat a földjükbe. a mütyürkéknek amugyis csak annyi a viz amit becsepegtetnek a földre és kiszivja belöle mivel iylen kis diafilm nagyságu dobozkába nem nagyon lehet itatot tenni. meg ugy is beforgatja. azota már vagy 5 centis a pok és mindig szanaszát borogatja az itatoját meg beássa a földbe tiszta hülye XD
2012. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja ha személyesen vezsitek akkor meleg helyre rakjátok utána. kabátzseb ami jo meleg vagy ilyesmi. igy télen hideg van nekik.gondolom postával meg ugyis gondoskodnak rola hogy ne fázzon de öszintén szolva nem tudom hogy müködik a pokszállitás XD
2012. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi :)))
2012. jan. 11. 20:17
 8/11 anonim ***** válasza:

De szerintem, nem is postával küldik, hanem saját maguk szállítják ki.

Nem tartom valószínűnek hogy a posta vagy bármelyik futárszolgálat vállal élő állat szállítást!

Gondolj bele a postás kis rágcsálókkal, hüllőkkel meg pókokkal rohangálna. :)

2012. jan. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

postával fogják küldeni és jól becsomagolják nem lesz baja.

(am miután becsomagolják egy műanyag akármibe belerakják egy dobozba és postai csomagként küldik szerintem és arra meg nem írják rá hogy mi van benne)

2012. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jan. 14. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!