Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehezen engedik...

Miért olyan nehezen engedik meg a szülők, hogy legyen egy állattunk?

Figyelt kérdés
Nem olyan nagy állatra értem mint ló, kutya hanem hörcsög, papagáj... .
2012. jan. 15. 19:03
 1/7 adamkak ***** válasza:
Mert lehet hogy nem hiszik el hogy elég felelősség teljes vagy, vagy mert nem akarják hogyha elpusztul hiányozzon,
2012. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg attól tartanak - Téged nálunk jobban ismerve - hogy a gondozása,takarítása rájuk hárulna ...

Nem szavakkal hanem a viselkedéseddel győzheted meg Őket !

:o)

2012. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk annak idején 3 feltétel volt:

1. Csak 4-es 5-ös jegyeket hozok

2. Önállóan takarítom a szobámat

3. Besegítek a házi és kerti munkákban


Te ezekkel hogy állsz?

2012. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekünk (na jó, bátyámnak) hozott a nagybátyám egy papagájt (kicsi voltam, nem tudom milyet), apukám visszaküldte mert hatalmas koszt csinált. Szóval takarítás miatt szerintem, meg amit az első mondott. Borzalmas ha a kis kedvenced meghal. Én tudom.
2012. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az hitte anyukám, hogy majd éhen hal, nekik kell takarítani, büdös lesz. És egyátalán nem gondolja úgy, hogy állatnak a lakásban a helye. (Ötös tanulók voltunk, nem jártunk sehová, nem volt semmi hobbink, csak bambultunk bele a világba...)Szóval 18 évesen megkértem a barátnőmet, hogy ajándékozzon meg eggyel(hörivel). Érdekes módon három évig élt, és a kölyke is (mivel vemhesen érkezett hozzánk).
2012. jan. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2012. jan. 16. 15:30
 7/7 anonim válasza:
Szerintem azért mert a házi állatok büdösek sokat kell foglalkozni velük ha iskolában vagy akkor a szülö foglalkozik vele idövel ö fogja sétáltani a kutyát a papagaj alol szedni az ujságot az akváriumot tisztitani stb. mellesleg etetni kell minding ugyan abban az idöpontban amivel megintcsak a szülönek kell foglalkozni mert neked miutan ra unsz semmi kedved nem lesz hozzá.Ezért nem engedik meg általában :)
2012. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!